Penzion Rozkvět

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Trojanovice
Adresa: 
Trojanovice 174, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 977 935
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionrozkvet.cz www.ceskehory.cz/penzionrozkvet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 25 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 600 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Pustevny počasí Pustevny

počasí Frenštát pod Radhoštěm počasí Frenštát pod Radhoštěm

Wi-Fi

Je možný

Stylový, útulný penzion s 6 pokoji (všechny se soc.zařízením), restaurací a Wi-fi se těší na Vaši návštěvu. Obklopen horami, lehce přístupný, Vám nabízí základnu pro turistiku, cyklistiku, lyžování a spoustu dalších pohybových aktivit v lůně Beskyd. Jsme nejblíže lanovce na Pustevny! Přijďte pobýt


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion ROZKVĚT se nachází v Trojanovicích, v Ráztoce, 20m nad centrálním parkovištěm u spodní stanice lanovky na Pustevny. Ač obklopen horami a zelení, je lehce přístupný automobilem i pěším - docházková vzdálenost (2 min) od autobusové zastávky Trojanovice-Ráztoka. Kyvadlová doprava k této stanici poskytuje přímé spojení od vlaků i autobusů z Frenštátu pod... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu ROZKVĚT je 6 pokojů s vlastním soc.zařízením, většina pokojů je 2lůžkových, některé 3lůžkové. Je možné využít TV a připojení na Wi-fi. Ve stylové restauraci se podávají snídaně a večeře. V létě mohou hosté posedět na venkovní terase, odkud je nádherný výhled na hřebeny Beskyd. Pokud k nám zavítají cizinci, jsme schopni se s nimi domluvit polsky, rusky,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion ROZKVĚT poskytuje celoroční ubytování, jelikož blízké okolí umožňuje celoroční pohybové aktivity. Cykloturistika i turistika od jara do podzimu, vyžití v největším lanovém centru v republice, které je od nás 200m, 6km dlouhá jízda na koloběžkách, která končí u nás a areál pro zimní radovánky hned nad námi na Pustevnách. Jízdy na běžkách nebo jen tak... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Mgr. Milena Kozelska
Informace poskytnul: Mgr. Milena Kozelská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz