Penzion Rozkvět

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion ROZKVĚT se nachází v Trojanovicích, v Ráztoce, 20m nad centrálním parkovištěm u spodní stanice lanovky na Pustevny. Ač obklopen horami a zelení, je lehce přístupný automobilem i pěším - docházková vzdálenost (2 min) od autobusové zastávky Trojanovice-Ráztoka. Kyvadlová doprava k této stanici poskytuje přímé spojení od vlaků i autobusů z Frenštátu pod Radhoštěm. Nad penzionem se tyčí sedlo Pusteven i posvátná hora Radhošť. Úchvatným výhledem na hřebeny Beskyd se můžete kochat z venkovní terasy, i z pokojů. Z Rozkvětu na Pustevny dojdete pešky nebo pohodlně vyjedete lanovkou. V zimě vás skibus, v lyžácích a s lyžemi dopraví přímo od nás k lanovce. Dolů pak sjedete na lyžích až k nám, což vám nemůže nabídnou žádný z okolních penzionů.
Vybavení a služby
V penzionu ROZKVĚT je 6 pokojů s vlastním soc.zařízením, většina pokojů je 2lůžkových, některé 3lůžkové. Je možné využít TV a připojení na Wi-fi. Ve stylové restauraci se podávají snídaně a večeře. Ta je v sezóně přístupná i turistům z ulice a nabízí krajové speciality. V letních měsících je v provozu i venkovní terasa, odkud je nádherný výhled na hřebeny Beskyd. Pokud k nám zavítají cizinci, jsme schopni se s nimi domluvit polsky, rusky, německy i anglicky. Jelikož se jedná o malý rodinný penzion s dlouholetou tradicí, víme, co naši hosté potřebují - vstřícné jednání a příjemné, přátelské prostředí k relaxaci. To vše jim umíme poskytnou.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion ROZKVĚT poskytuje celoroční ubytování, jelikož blízké okolí umožňuje celoroční pohybové aktivity. Cykloturistika i turistika od jara do podzimu, vyžití v největším lanovém centru v republice, které je od nás 200m, 6km dlouhá jízda na koloběžkách, která končí u nás a ski areál pro zimní radovánky hned nad námi na Pustevnách. Sjezdové lyžování, jízdy na běžkách nebo jen tak procházky po hřebenech, k Radegastovi, na Radhošť a pak nádherná 6km dlouhá cesta zasněženou Knížecí ať už na lyžích, saních nebo ski koloběžkách, to se musí zažít. Po náročném sportovním dni můžete relaxovat v bazénu a saunách okolních hotelů nebo při masážích, bowlingu či kulečníku jen 20m od ROZKVĚTU. Kdo by si chtěl seriózně zaplavat, bazén ve Frenštátě (5km) nebo Rožnově (13km) je mu k dispozici.
TOPlist