České hory » Jeseníky » Ubytování » Velké Vrbno » Penzion pod Paprskem

Penzion pod Paprskem

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Velké Vrbno
Adresa: 
Velké Vrbno 185, 788 32 Staré město pod Sněžníkem
Telefon: 
mobil+420 608 150 234
Web adresa:
penzion-pod-paprskem.cz
www.ceskehory.cz/podpaprskem

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  780 m.

počasí Kunčice - SKITECH počasí Kunčice - SKITECH


Poloha a dosažitelnost
Penzion je vzdálen 7km od Starého Města pod Sněžníkem, dobře přístupný po příjezdové komunikaci s parkovištěm u objektu. 780m n.m. přímo u lyžařského vleku. Na úpatí sjezdovky. Autobusy a vlaky jezdí pouze do Starého Města. V zimě je možná doprava ke sjezdovkám SKIBUSEM. V létě je možné od těchto spojů domluvit odvoz. GPS LOC: 50°11´54.82"N , 16°59´32.733"E
Vybavení a služby
Ubytování pro 10 osob, 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj, společná vybavená kuchyňka (3 lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnka, všechno nádobí). Společné sociální zařízení, nakaždém pokoji televize. V přízemí společenská místnost a bar s krbem. V blízkosti restaurace s jídlem na objednávku i Menu. I rychlé občerstvení u vleků.
Rekreace a služby v okolí
V zimě: 2 sjezdovky, půjčovna lyží, skútrů, lyžařská škola, upravené tratě. V létě: penzion je v horském terénu. V okolí jsou velmi pěkné turistické tratě a cyklostezky v krásném a nepřelidněném prostředí. Koupání v bazénu u penzionu (přenostný, průměr 3m) Je možné si domluvit i jízdu na koni a tenisové kurty ve Starém Městě.
Provozovatel: Vyroubalová Marcela
Informace poskytnul: Vyroubalová Marcela
TOPlist