Penzion pod Paprskem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion je vzdálen 7km od Starého Města pod Sněžníkem, dobře přístupný po příjezdové komunikaci s parkovištěm u objektu. 780m n.m. přímo u lyžařského vleku. Na úpatí sjezdovky. Autobusy a vlaky jezdí pouze do Starého Města. V zimě je možná doprava ke sjezdovkám SKIBUSEM. V létě je možné od těchto spojů domluvit odvoz. GPS LOC: 50°11´54.82"N , 16°59´32.733"E
Vybavení a služby
Ubytování pro 10 osob, 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový pokoj, společná vybavená kuchyňka (2 lednice, vařič, varná konvice, mikrovlnka, všechno nádobí). Společné sociální zařízení, nakaždém pokoji televize. V přízemí společenská místnost s krbem. V blízkosti restaurace s jídlem na objednávku i Menu. I rychlé občerstvení u vleků.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě: 3 sjezdovky, tobogán, půjčovna lyží,skútrů,lyžařská škola ,upravené tratě a noční lyžování. V létě: penzion je v horském terénu. V okolí jsou velmi pěkné turistické tratě a cyklostezky v krásném a nepřelidněném prostředí. Malé koupaliště s vyhřívanou vodou a nočním koupáním je vzdáleno 7km. Je možné si domluvit i jízdu na koni a tenisové kurty ve Starém Městě.
TOPlist