PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Jeseník » Penzion Pod Kolonádou

Penzion Pod Kolonádou

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jeseník, Lázně Jeseník
Adresa: 
Růžová 406, Jeseník
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Penzion Pod Kolonádou chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 9 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Lipová-lázně

počasí Jeseník

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v soukromí v centru lázní Jeseník. S výhledem na panorama Hrubého Jeseníku. Nejčistší vzduch v ČR. Možnost využití lázeňských procedur v Priessnitzových lázních.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování v rodinném domě v nadmořské výšce 620 m.n.m. Možnost parkování před domem zdarma. Nádherný výhled na pohoří Hrubého Jeseníku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Každý apartmán má vlastní koupelnu, WC, kuchyňku. Mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice, venkovní altán na posezení. K dispozici jsou ručníky. Možnost parkování zdarma před domem.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Priessnitzovy léčebné lázně. Ve městě Jeseník je divadlo, kino, koupaliště, sportovní hala, turistika, cykloturistika. V blízkosti jsou restaurace s možností stravování, kavárny, obchod. Možnost kulturního vyžití přímo v Priessnitzových lázních.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz