PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Petříkov » Penzion Eliška

Penzion Eliška

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Petříkov
Adresa: 
Petříkov 32, Branná, 78825
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 607 225 086
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
skype: eliska.mikulenkova
Web adresa:
www.penzion-eliska.cz www.ceskehory.cz/penzion-eliska
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 15 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Ostružná

počasí Petříkov, KASTE

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Penzion Eliška se nachází v malebné vesničce Petříkov. Je určen jak pro rodiny s dětmi, různé kurzy, tak i odpočinek pro seniory. Ve vzdálenosti 20m můžete v létě navštívit bobovou dráhu a v zimě z výběru 5-ti sjezdovek.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vesnička Petříkov se nachází v blízkosti města Jeseník(17km), u nedalekého Ramzovského sedla. Vlakové spojení: železniční stanice Ramzová a Ostružná vzdálené cca 2 km od Petříkova.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Penzion má 3 pokoje. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí, satelitem, WIFI a sušákem na prádlo. K dispozici je také společná kuchyň, která je vybavena nádobím k základnímu stravování. Ve společenské místnosti je stolní tenis a elektronické šipky. Úschovna kol a lyží je v přízemí. Penzion je určen jak pro rodiny s dětmi, různé kurzy, tak i pro odpočinek pro seniory.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Výlety: Velké Losiny- zámek, ruční papírny, nebo lázně, Rapotín - veterán muzeum, Priessnitzovi lázně - solná jeskyně, masáže, koupele, Ramzovské sedlo - lanovkou na Šerák, Jeskyně na Pomezí. Turistické výlety směr: Paprsek (6km), hora Smrk (5km). V letní sezóně je možnost navštívit letní bobovou dráhu, která je vzdálena cca 200 m od penzionu. Penzion má své vlastní... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Penzion Eliška
Informace poskytnul: Eliška Mikulenková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz