TOPlist

Penzion Eliška

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Vesnička Petříkov se nachází v blízkosti města Jeseník(17km), u nedalekého Ramzovského sedla. Vlakové spojení: železniční stanice Ramzová a Ostružná vzdálené cca 2 km od Petříkova.
Vybavení a služby
Penzion má 3 pokoje. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, televizí, satelitem, WIFI a sušákem na prádlo. K dispozici je také společná kuchyň, která je vybavena nádobím k základnímu stravování. Ve společenské místnosti je stolní tenis a elektronické šipky. Úschovna kol a lyží je v přízemí. Penzion je určen jak pro rodiny s dětmi, různé kurzy, tak i pro odpočinek pro seniory.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Výlety: Velké Losiny- zámek, ruční papírny, nebo lázně, Rapotín - veterán muzeum, Priessnitzovi lázně - solná jeskyně, masáže, koupele, Ramzovské sedlo - lanovkou na Šerák, Jeskyně na Pomezí. Turistické výlety směr: Paprsek (6km), hora Smrk (5km). V letní sezóně je možnost navštívit letní bobovou dráhu, která je vzdálena cca 200 m od penzionu. Penzion má své vlastní parkoviště a v penzionu je možnost využití Wifi síťě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz