TOPlist

Penzion Eden

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Malá Morávka
Adresa: 
Malá Morávka 252 (Karlov pod Pradědem)
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-554 721 170
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzioneden.cz
www.ceskehory.cz/penzion-eden
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 120 lůžek

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Malá Morávka - Karlov počasí Malá Morávka - Karlov

M. Morávka - Karlov hlásí 50 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Komplex nabízí ubytování také v Horském hotelu Moravice, Hotelu Kamzík a Horské chatě Smrková

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Eden se nachází v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem, na klidném místě u boční silnice, na slunném jižním svahu a je odkud pěkný výhled do údolí říčky Moravice. Penzion nachází na kopci, příjezdová cesta se celoročně udržuje. Přesto v zimním období řidičům doporučujeme sněhové řetězy.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování turistického typu ve 3 až 4-lůžkových pokojích nebo apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita našeho penzionu je 120 lůžek. Jezdí k nám především skupiny turistů, školy v přírodě, lyžařské pobyty, sportovní soustředění apod., ale i jednotlivci, kteří chtějí levnou dovolenou na horách. • V penzionu Eden naleznete vše, co... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion Eden nadchne milovníky aktivní dovolené. • Ve 300m vzdáleném hotelu Kamzík vám za zvýhodněné ceny nabízíme wellness s bazénem, dále můžete využít zdejší sportovní zázemí a lanové centrum. Volně máte k dispozici venkovní bazén u nedalekého Horského hotelu Moravice. • Náš penzion se nachází u cyklistických a turistických tras. V zimě využijte přilehlé... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Hotel Kamzík s.r.o.
Informace poskytnul: Dagmar Slámová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz