PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Penzion Eden

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Eden se nachází v obci Malá Morávka – Karlov pod Pradědem, na klidném místě u boční silnice, na slunném jižním svahu a je odkud pěkný výhled do údolí říčky Moravice. Penzion nachází na kopci, příjezdová cesta se celoročně udržuje. Přesto v zimním období řidičům doporučujeme sněhové řetězy.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování turistického typu ve 3 až 6-lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Jezdí k nám především skupiny turistů, školy v přírodě, lyžařské pobyty, sportovní soustředění apod., ale i jednotlivci a rodiny, kteří chtějí levnou dovolenou na horách. V penzionu Eden naleznete vše, co potřebujete. K dispozici Vám je: Jídelna s TV, která slouží zároveň jako společenská místnost a školy v přírodě ji využijí jako učebnu. Máme pro Vás samostatnou učebnu s audio technikou, klubovnu se stolním fotbalem a biliárem. Terasovitá zahrada, kde si opečete špekáčky, zahrajete si ping-pong. Stravování formou plné nebo polopenze – vaříme výbornou domácí kuchyni. Wifi zdarma – v celém penzionu je velmi dobré pokrytí signálem. Lyžárna, kde bezpečně uschováte lyže – každý pokoj má vlastní uzamykatelnou kóji. Půjčovna kol – za poplatek půjčujeme horské kola v centrálním hotelu Kamzík, více zájemců odkážeme na půjčovnu v Malé Morávce.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion Eden nadchne milovníky aktivní dovolené. • Ve 300 m lesní cestou vzdáleném hotelu Kamzík Vám za zvýhodněné ceny nabízíme wellness s bazénem, dále můžete využít zdejší sportovní zázemí a lanové centrum. Volně máte k dispozici venkovní bazén u nedaleké Chaty Moravice. • Náš penzion se nachází u cyklistických a turistických tras. V zimě využijte přilehlé sjezdové tratě a běžecké trasy. V okolí penzionu najdete velké množství nádherných výletů. • Lyžaři mají na dosah sjezdovky Ski Arény Karlov, na zimní střediska Ovčárna, Praděd a Ramzová jezdí z Karlova několikrát denně skibus.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz