PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Heroltice » Penzion chaloupka Heroltice

Penzion chaloupka Heroltice

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Heroltice u Štítů
Adresa: 
Heroltice 9, 78991 Štíty
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 190 707
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionchaloupka.webnode.cz www.ceskehory.cz/chaloupkaheroltice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Acrobat park Štíty

Wi-Fi

Je možný

Rádi Vás ubytujeme na chalupě na vesnici s 5 ložnicemi se sociálními zařízeními a velkou společenskou místností s plně vybavenou kuchyní. Chalupa je vhodná pro 10 až 14 osob v HEROLTICÍCH u ŠTÍTŮ v blízkosti několika lyžařských vleků. Parkovat můžete na uzavřeném parkovišti pro 5 aut.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Vesnička Heroltice se nachází 450-750 m n. m. v severním cípu Olomouckého kraje v malebném údolí které je přirozenou hranicí mezi Jeseníky a Orlickými horami. Vesnička spadá pod město Štíty. Perfektní příjezd jak ze směru od Hradce Králového, tak i od Ostravy i Olomouce, ale i z PL, po perfektně udržovaných příjezdových komunikacích.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa je v uzavřeném oploceném areálu s parkováním. Samotná chalupa má v přízemí velkou společenskou místnost s podlahovým topením a plně vybavenou kuchyní, lednice trouba, varná deska, mikrovlnka, myčka nádobí, topinkovač, kávovar na překapávanou kávu, velký stůl pro 14 osob a sedací soupravu. V přízemí je také jedna ložnice s dvěma oddělenými postelemi. Dále se v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Několik lyžařských areálů, vlek přímo v Herolticích, dále Buková Hora 2km, Dolní Morava 10km a další areály v okruhu asi 25km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Petr Melcher
Informace poskytnul: Petr Melcher
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz