PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Karlova Studánka » Ubytování U Nováků

Ubytování U Nováků

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Karlova Studánka
Adresa: 
Markéta Nováková, Karlova Studánka 72
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-554 772 063, 603 727 245
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
unovaku.na-webu.cz www.ceskehory.cz/unovaku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Karlova Studánka

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování v klimatických lázních a rekreačním středisku Karlova Studánka v Jeseníkách, v oblasti turistického střediska Ovčárna - Praděd. Klidná poloha u lesa s parkováním, 7 minut chůze od centra, v blízkosti lyžařský vlek.

Last Minute

Termín: 17.6.2024 - 30.6.2024
   • 2x 2-lůžkový pokoj  460,- /osoba/noc
   • 1x 3-lůžkový pokoj  460,- /osoba/noc
   • 1x 4-lůžkový apartmán  490,- /osoba/noc
Poznámka: Penzion se nachází v klidné části u lesa,s krásným výhledem do protějších kopců.V lázních je termál bazén a solná jeskyně.Výchozí trasa Ovčárna-Praděd.

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Ubytování se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, v okrajové části 5 minut pěší chůze od centra. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Poskytujeme apartmány nebo samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením a standardním vybavením, možnost vaření ve dvou standardně zařízených kuchyní, TV, WiFi. Prostorné a pohodlné. Vlastní parkoviště přímo u objektu. V objektu se nekouří !

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Klimatické lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty,sportovní využití v místě - lyžařský vlek ve vzdálenosti 200 m od objektu, tenisové hřiště, tělocvična, lázeňský bazénový komplex se saunou a jn. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6 km ).... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Markéta Nováková
Informace poskytnul: Markéta Nováková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz