Poloha a dosažitelnost

Pension se nachází v lázeňské obci Karlova Studánka, v okrajové části 5 minut pěší chůze od centra. Karlova Studánka je východiskem turistických cest na nejvyšší vrchol Praděd a hlavní hřeben Jeseníků. Příjezdová dostupnost od Bruntálu či Rýmařova, cílová stanice příměstské i meziměstské autobusové dopravy.

  Vybavení a služby

Pension poskytuje apartmány nebo samostatné pokoje s vlastním soc. zařízením a standardním vybavením, možnost vaření ve dvou standardně zařízených kuchyní, TV, WiFi. Prostorné a pohodlné s úklidem. Vlastní parkoviště přímo u objektu. V objektu se nekouří !

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

  Rekreace a služby v okolí

Klimatické lázně Karlova Studánka - kulturní a společenské akce pořádané pro lázeňské a rekreační hosty,sportovní využití v místě - lyžařský vlek 500 m u objektu, tenisové hřiště, tělocvična, lázeňský bazénový komplex se saunou a jn. Z místa jezdí každou hodinu kyvadlová doprava do sportovního a turistického centra Jeseníků - Ovčárny (6 km ). Vynikající podmínky pro rekreaci a sportování - turistika, horská turistika, cykloturistika, lyžování, běžecké lyžování.

Zpět


TOPlist
  Ubytování U Nováků Karlova Studánka
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Ubytování U Nováků
Ceník ubytování a stravování