České hory » Jeseníky » Ubytování » Lipová - lázně » Nekuřácký penzion Blaník

Nekuřácký penzion Blaník

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lipová - lázně
Adresa: 
Lipová lázně 110
Telefon: 
+420-737 10 55 28 , +420 732 90 54 56
Web adresa:
www.penzionblanik.cz
www.ceskehory.cz/penzionblanik

kapacita  kapacita: 16 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Lipová-lázně počasí Lipová-lázně


Poloha a dosažitelnost
Nekuřácký penzion Blaník se nachází v Lipové – lázních na úpatí Hrubého Jeseníku v klidném prostředí mimo hlavní silnici. Parkoviště u penzionu zdarma. Přímé vlakové a autobusové spojení mezi Lipovou a Prahou, Brnem či Ostravou Vám zajistí bezproblémovou dostupnost oblasti. ZDARMA transfer z vlakového i autobusového nádraží k penzionu (Jeseník, Lipová-lázně), po ukončení pobytu zpět na nádraží.
Vybavení a služby
Penzion Blaník nabízí ubytování ve 2 až 4-lůžkových pokojích s ka-pacitou 16-ti míst. Každý z pokojů je vybaven sprchovým koutem a WC. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi i seniory. V celém penzionu je možno využít internetové připojení Wi-Fi. Stravování - rádi Vám zajistíme snídani nebo polopenzi s typicky českou domácí kuchyní.
Rekreace a služby v okolí
Zimní aktivity: Pro lyžaře a snowboardisty - lyžařská střediska nedaleko od penzionu: Lázeňský vrch 2km, Miroslav 3,5km, Ramzová 9km, Petříkov, Ostružná 12km, Červenohorské sedlo 19km, Kouty nad Desnou 27km. Pro běžkaře - v okolí se nachází mnoho upravených běžeckých tras. Rádi Vám s výběrem poradíme. Další sportovní vyžití Sněhové čluny, snowcart, bruslení, bowling, ... více >>
Provozovatel: Petr Blaník
Informace poskytnul: Petr Blaník
TOPlist