Kunčice - Ubytování 119 - Staré Město pod Sněžníkem
České hory » Jeseníky » Ubytování » Kunčice » Kunčice - Ubytování 119

Kunčice - Ubytování 119

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem
Adresa: 
Kunčice 119, 78832 Staré Město
Telefon: 
+420-777 720 660
Web adresa:
www.kuncice-ubytovani119.cz/
www.ceskehory.cz/kuncice-ubytovani119

kapacita  kapacita: 23 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kunčice - SKITECH počasí Kunčice - SKITECH


Poloha a dosažitelnost
Náš dům se nachází v klidném prostředí malebné vesničky Kunčice. Dostat se k nám lze osobním automobilem, pro které máme připraveno parkování přímo u objektu, autobusem, nebo vlakem do blízkého Starého Města pod Sněžníkem, odkud můžete pokračovat autobusem.
Vybavení a služby
Můžeme Vám nabídnout čtyři dvoulůžkové pokoje, jeden trojlůžkový a tři čtyřlůžkové apartmány s kuchyňkou, všechny s vlastním sociálním zázemím. Máme také k dispozici desetimetrový vnitřní vyhřívaný bazén a infra saunu. Samozřejmostí je také centrální kuchyň s jídelnou, bar, společné posezení a parkování. K dispozici je Vám také internet, ať už prostřednictvím kabelu, nebo bezdrátový.
Rekreace a služby v okolí
V naší nabídce nechybí výuka jízdy na koni, nebo přímo příjemné projížďky krajinou. V létě nenabízíme jízdu na saních, ale na kolech se zapotíte na dlouhých horských tratích stejně jako v zimě na lyžích. Za těmi však nemusíte daleko, na svah se čtyřsedačkou a teleskopický vlek se díváme přímo z okna. Kolem dokola je mnoho a mnoho zajímavého a poučného to však až ústně při dobrém víně, pivě, či ,,pramenité vodě“.
Provozovatel: Květoslav Hrabec
Informace poskytnul: Květoslav Hrabec
TOPlist