Poloha a dosažitelnost

Náš dům se nachází v klidném prostředí malebné vesničky Kunčice. Dostat se k nám lze osobním automobilem, pro které máme připraveno parkování přímo u objektu, autobusem, nebo vlakem do blízkého Starého Města pod Sněžníkem, odkud můžete pokračovat autobusem.

  Vybavení a služby

Můžeme Vám nabídnout čtyři dvoulůžkové pokoje, jeden trojlůžkový a tři čtyřlůžkové apartmány s kuchyňkou, všechny s vlastním sociálním zázemím. Máme také k dispozici desetimetrový vnitřní vyhřívaný bazén a infra saunu. Samozřejmostí je také centrální kuchyň s jídelnou, bar, společné posezení a parkování. K dispozici je Vám také internet, ať už prostřednictvím kabelu, nebo bezdrátový.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

V naší nabídce nechybí výuka jízdy na koni, nebo přímo příjemné projížďky krajinou. V létě nenabízíme jízdu na saních, ale na kolech se zapotíte na dlouhých horských tratích stejně jako v zimě na lyžích. Za těmi však nemusíte daleko, na svah se čtyřsedačkou a teleskopický vlek se díváme přímo z okna. Kolem dokola je mnoho a mnoho zajímavého a poučného to však až ústně při dobrém víně, pivě, či ,,pramenité vodě“.

Zpět


TOPlist
  Kunčice - Ubytování 119
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Kunčice - Ubytování 119
Ceník ubytování a stravování