PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Jeseník » Hotel Křížový vrch

Hotel Křížový vrch

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Jeseník
Adresa: 
Za Pilou 6, 79001 Jeseník
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 729 730
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.krizovyvrch.cz www.ceskehory.cz/krizovyvrch
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 32 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 670 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

počasí Jeseník

Wi-Fi

Po domluvě

Hotel je situován na exklusivním místě nad Jeseníkem. Má skvělou polohu s krásným výhledem do údolí na samotné město a celé panorama hrubého Jeseníku. Přímo naproti jsou proslulé Prieznitsovi Jesenické lázně kde je možné po dohodě využívat všech ozdravných procedůr. Nabízíme ubytování pro 30 osob


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Křížový vrch je na krásném místě uprostřed přírody, nad Jeseníkem s půvabnou vyhlídkou na krajinu a město. Příjezd autem až k objektu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování v kategoriích Comfort, Classic, rodinné pokoje i apartmány o celkové kapacitě 32 lůžek. Disponujeme 11 dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Komfort, pohodlí a vaše spokojenost je u nás na prvním místě, proto je každý pokoj vybaven De luxe king size postelí. Hotel dále umožňuje ubytování ve dvou apartmánech s obývací částí, kde se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Jsme blízko Lázní Jeseník, kde je možno využít všech léčebných a relaxačních procedůr. Přímo od nás vede několik turistických a běžkařských stezek. Nedaleko je rozhledna Zlatý chlum a spousta rekreačních aktivi jako např. přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně,nádherné vodopády Bílé Opavy,Jeskyně Na Pomezí a na Špičáku,zámek Jánský Vrch, mechové Jezírko na Revízu,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Alena Planá
Informace poskytnul: Planá Alena
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz