Hotel Kamzík

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Karlov pod Pradědem
Adresa: 
Karlov pod Pradědem č. 182
Telefon: 
554721170
Web adresa:
www.hotelkamzik.cz
www.ceskehory.cz/hotelkamzik

kapacita  kapacita: 170 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  750 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Karlov pod Pradědem počasí Karlov pod Pradědem


Poloha a dosažitelnost
Hotel Kamzík se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, v obci Karlov pod Pradědem (nadmořská výška 720 m n. m.), která patří k obci Malá Morávka. Obklopen lesy s loukami a výhledem na přírodu této chráněné krajinné oblasti vytváří dokonalou atmosféru k aktivnímu či pasivnímu odpočinku a relaxaci.
Vybavení a služby
Hotel je svým vybavením a kapacitou vhodný nejen pro rodinné dovolené, ale i pro školení, firemní akce, organizované skupiny, školní a ozdravné pobyty. Čekají na Vás útulné dvou až čtyřlůžkové pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením s možností stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Hosté hotelu mají možnost zdarma využívat parkoviště před ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Okolí hotelu ocenění milovníci přírody, sportu, turistiky a kulturních památek. Nedaleká Ski aréna Karlov zajišťuje výborné podmínky pro sjezdové lyžování. Po dobře značených turistických a cyklistických trasách lze obdivovat krásu Jeseníků. Tipem na výlet je město Bruntál, Jeseník, Velké Losiny a lázně Karlova Studánka a Dolní Lipová. Můžeme říci, že každý si určitě přijde na své.
Provozovatel: Hotel Kamzík s.r.o.
Informace poskytnul: Milan Vitula
TOPlist