Poloha a dosažitelnost

Hotel Kamzík se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, v osadě Karlov pod Pradědem (nadmořská výška 720m n.m.), která patří pod obec Malá Morávka. Obklopen lesy s loukami a výhledem na přírodu této chráněné krajinné oblasti vytváří dokonalou atmosféru k aktivnímu či pasivnímu odpočinku a relaxaci.

  Vybavení a služby

Hotel je svým vybavením a kapacitou 165 lůžky vhodný nejen pro rodinné dovolené, ale i pro školení, firemní akce, organizované skupiny, školní a ozdravné pobyty. Čekají na Vás útulné dvou a třílůžkové pokoje a rodinné pokoje vybavené vlastním sociálním zařízením s možností polopenze nebo plné penze. Hosté hotelu mají možnost zdarma využívat parkoviště před hotelem a zařízení hotelu. Ke koupání vybízí příjemně vyhřívaný bazén (6×16m) s možností venkovní terasy s lehátky, sauny a služby masérů. Sportovní vyžití zajišťuje posilovna, bowling, stoly na stolní tenis, tělocvična vhodná pro různé druhy sportů a herna pro děti. V létě lze využít hřiště na střeše bazénu, trampolínu či dětské houpačky a pískoviště. Ze společenských místností hotel disponuje prostornou jídelnou, barem s obsluhou, školící místností a dvěma terasami, které lákají k posezení.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Okolí hotelu ocenění milovníci přírody, sportu, turistiky a kulturních památek. V zimě kvalifikovaní pracovníci lyžařské školy nabízejí denně výuku lyžování. Po dobře značených turistických a cyklistických trasách lze obdivovat krásu Jeseníků. Tipem na výlet je město Bruntál, Jeseník, Velké Losiny a lázně Karlova Studánka a Dolní Lipová. Můžeme říci, že každý si určitě přijde na své.

Zpět


TOPlist
  Hotel Kamzík Karlov pod Pradědem
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Hotel Kamzík
Ceník ubytování a stravování