PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Horní Lipová » Hospůdka Na Růžku - ubytování v soukromí

Hospůdka Na Růžku - ubytování v soukromí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Lipová - lázně, Horní Lipová
Adresa: 
Horní Lipová 37, 790 63 Lipová-lázně 3
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 603 282 835, +420 739 443 473
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
hospudkanaruzku.cz www.ceskehory.cz/hospudkanaruzku
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 560 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipová-lázně - Miroslav

Wi-Fi

Po domluvě

Ubytování, 36 lůžek, stravování, nekuřácké prostory, výčep, dostupné, slevy, slevy ubytování, kongresové vybavení, zasedací místnosti, WiFi, parkovací plocha, v blízkosti víceúčelové venkovní hřiště (cca 60m).


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Hospůdka Na Růžku je umístěna v Horní Lipové naproti poště; na rozcestí silnice číslo II/369 (Ramzová) a III/3692 (Horní Lipová). V objektu Vám nabízíme stravování, i pro veřejnost. Pokud se rozhodnete u nás ubytovat, je vhodné si přibalit domácí obuv. Ubytování a zasedací místnosti jsou nekuřácké. Dostupnost: Autobusová zastávka Lipová-lázně obchod... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytovací kapacita 36 lůžek. Společné sociální zařízení: 1×2-lůžkový, 1×3-lůžkový, 1×4-lůžkový, 1×5-ti lůžkový. Vlastí sociální zařízení: 1×2-lůžkový, 3×3-lůžkový, 1x4-čtyřlůžkový 1×6-lůžkový. Stravování: snídaně, polopenze, plná penze. Vybavení: TV SAT, Billiard, Karambol, Šipky, Stolní fotbal, Kuželky, Společenské hry, Dětský koutek, 3 houpačky,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Rekreace zima: Lyžařský areál Lázeňský vrch (cca 3km), Rekreační středisko Miroslav (cca 2,5km), Bonera Ramzová (cca 5km), Petříkov (cca 8km), Ostružná (cca 7km), Filipovice (cca 16km), Červenohorské sedlo (cca 22km), Běžkařské trasy. Rekreace léto: Veřejné víceúčelové hřiště (cca 100m), Naučná stezka Johanna Schrotha, Tenisové kurty TK Lipová-lázně... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Sikora
Informace poskytnul: Sikora Jiří
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz