Hospůdka Na Růžku - ubytování v soukromí

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hospůdka Na Růžku je umístěna v Horní Lipové naproti poště; na rozcestí silnice číslo II/369 (Ramzová) a III/3692 (Horní Lipová). V objektu Vám nabízíme stravování, i pro veřejnost. Pokud se rozhodnete u nás ubytovat, je vhodné si přibalit domácí obuv. Ubytování a zasedací místnosti jsou nekuřácké. Dostupnost: Autobusová zastávka Lipová-lázně obchod 50m. Vlaková stanice Horní Lipová 2,5km. Vlaková stanice Lipová-lázně 1,3km.
Vybavení a služby
Ubytovací kapacita 36 lůžek. Společné sociální zařízení: 1×2-lůžkový, 1×3-lůžkový, 1×4-lůžkový, 1×5-ti lůžkový. Vlastí sociální zařízení: 1×2-lůžkový, 3×3-lůžkový, 1x4-čtyřlůžkový 1×6-lůžkový. Stravování: snídaně, polopenze, plná penze. Vybavení: TV SAT, Billiard, Karambol, Šipky, Stolní fotbal, Kuželky, Společenské hry, Dětský koutek, 3 houpačky, Trampolína, Hračky, Petanque, Knihovna, WiFi Internet, Uzavřená parkovací plocha, K zapůjčení dětská postýlka a židle. Kongresové vybavení: CD přehrávač, Internet, Kopírka, Počítač, Televizor. Zasedací místnosti: Zadní 40 míst, U billiardu 10 míst, Výčep 25 míst.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Rekreace zima: Lyžařský areál Lázeňský vrch (cca 3km), Rekreační středisko Miroslav (cca 2,5km), Bonera Ramzová (cca 5km), Petříkov (cca 8km), Ostružná (cca 7km), Filipovice (cca 16km), Červenohorské sedlo (cca 22km), Běžkařské trasy. Rekreace léto: Veřejné víceúčelové hřiště (cca 100m), Naučná stezka Johanna Schrotha, Tenisové kurty TK Lipová-lázně (cca 2,5km), Cyklotrasy, Jeskyně na Pomezí (cca 6km), Jeskyně na Špičáku (cca 19km), Zámek Jánský vrch (cca 28km), Velké Losiny (cca 32km), rozhledna Zlatý Chlum (cca 10km), mechové jezírko na Rejvízu (cca 22km), přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (cca 32km), Lázně Jeseník (cca 8km), Horské minikáry (cca 5km). Služby v okolí: Potraviny (cca 2km), Bankomat ČSOB (cca 2,5km), Čerpací stanice, myčka aut (cca 1km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz