PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Petříkov
Adresa: 
Petříkov 82, 788 25 Ostružná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-608 940 884
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kaste.cz www.ceskehory.cz/kaste
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 29 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 802 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Petříkov, KASTE

Wi-Fi

Je možný

Sauna

U lyžařských vleků

Obec Petříkov leží na hlavní trati Brno - Jeseník v blízkosti Ramzovského sedla. Ramzová, Petříkov a Ostružná na sebe navazují a tvoří jednu sportovně rekreační oblast, odkud jsou dostupné sjezdové a běžecké lyžařské areály, ale také množství cyklotras a pěších turistických tras

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Je možný
Umístění objektu
U lyžařských vleků (10m)
U běžkařských tratí (350m)
U cyklostezky (1km)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Sportovní areál KASTE se nachází ve známém středisku zimní i letní rekreace Petříkov, u obce Ostružná v Jeseníkách. Areál nabízí ubytování na horské chatě KASTE s vynikající polohou přímo u lyžařských vleků a v létě u letní bobové dráhy a lukostřelby.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata poskytuje ubytovací kapacitu celoročně v počtu 13 pokojů - 29 lůžek (možnost 2 přistýlek). Nabízíme 1-4 lůžkové pokoje, 4 pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, zbylé mají společné soc. zařízení pro 2-3 pokoje. Jeden z pokojů nabízí balkonek s výhledem na vlek. V prostorách budovy se nachází společenská místnost s otevřeným krbem, televizí a barem. Dále... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Půjčovna sportovního vybavení, bowling, infocentrum, prodej upomínkových předmětů, upravené běžecké tratě, ski areály, zmrzlinový bar, restaurace, bazén v nedalekém hotelu, kluziště, lanovka na Šerák.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Kaste - Ing. František Kaštyl
Informace poskytnul: Radim Kozar
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz