H-resort

Druh ubytování: 
Rekreační středisko
Místo: 
Kunčice pod Ondřejníkem
Adresa: 
Kunčice pod Ondřejníkem 8
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-558 847 800, 725 252 400
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hresort.cz www.ceskehory.cz/horizontresort
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 126 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 524 m.

počasí Kunčice pod Ondřejníkem počasí Kunčice pod Ondřejníkem

Wi-Fi

Po domluvě

H-resort nabízí po kompletní rekonstrukci v letech 2009-2011 ubytování v 11 4-6-ti lůžkových dřevěných srubech (2-3 ložnice, obývací pokoj, vybavená kuchyně), v 6-ti zděných bungalovech (3+kk) pro 4 osoby a 18-ti dvoulůžkových pokojích hotelu superior***. Wi-Fi na hotelu a v restauraci.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Středisko H-resort se nachází v Kunčicích pod Ondřejníkem (na jeho jižní straně), který je vyhledáván jak pěšími, tak cykloturisty, obklopen krásnými lesy plnými hub a lesních plodů. Výborné sněhové podmínky a dosažitelnost zimních sportovních areálů umožňují celoroční provoz resortu. Dosažitelnost střediska je po celý rok bezproblémová - autem dorazíte až k... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

H-resort Vám nabízí celoroční provoz restaurace s vyhlídkovou terasou, kde můžete ochutnat mimo naší i mezinárodní kuchyně vynikající steaky a jiné speciality z BIO hovězího masa HIGHLAND z vlastní farmy. S prostorem restaurace přímo sousedí sál (kapacita 120 osob) a salónek (kapacita 50 osob), které jsou ideální pro pořádání nejrůznějších rodinných i firemních... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ideální podmínky lákají k paraglidingu, milovníci golfu mohou využít nedaleké 18 jamkové hříště na rozloze 140 ha. Komfort nabídky doplňují blízké lázně a wellnes studio Lara na Čeladné.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Peandre s.r.o.
Informace poskytnul: Andrea Chrobáková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz