H-resort

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Středisko H-resort se nachází v Kunčicích pod Ondřejníkem (na jeho jižní straně), který je vyhledáván jak pěšími, tak cykloturisty, obklopen krásnými lesy plnými hub a lesních plodů. Výborné sněhové podmínky a dosažitelnost zimních sportovních areálů umožňují celoroční provoz resortu. Dosažitelnost střediska je po celý rok bezproblémová - autem dorazíte až k parkovištím střediska, autobusová zastávka se nachází cca 1,5km od střediska a železniční stanice Kunčice pod Ondřejníkem je vzdálena cca 3km.
Vybavení a služby
H-resort Vám nabízí celoroční provoz restaurace s vyhlídkovou terasou, kde můžete ochutnat mimo naší i mezinárodní kuchyně vynikající steaky a jiné speciality z BIO hovězího masa HIGHLAND z vlastní farmy. S prostorem restaurace přímo sousedí sál (kapacita 120 osob) a salónek (kapacita 50 osob), které jsou ideální pro pořádání nejrůznějších rodinných i firemních akcí. Relax ve středisku H-resort zažijete díky instalaci dětského hřiště, multifunkčního sportoviště, hřiště na beach volejbal, sauny, herny, billiardu, kulečníku, stolního tenisu a venkovního bazénu. K dispozici je ohniště, venkovní gril a zahrát si můžete také ruské kuželky, petanque, kroket či zahradní minigolf.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální podmínky lákají k paraglidingu, milovníci golfu mohou využít nedaleké 18 jamkové hříště na rozloze 140 ha. Komfort nabídky doplňují blízké lázně a wellnes studio Lara na Čeladné.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz