H-resort

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Středisko H-resort se nachází v Kunčicích pod Ondřejníkem (na jeho jižní straně), který je vyhledáván jak pěšími, tak cykloturisty, obklopen krásnými lesy plnými hub a lesních plodů. Výborné sněhové podmínky a dosažitelnost zimních sportovních areálů umožňují celoroční provoz resortu. Dosažitelnost střediska je po celý rok bezproblémová - autem dorazíte až k parkovištím střediska, autobusová zastávka se nachází cca 1,5km od střediska a železniční stanice Kunčice pod Ondřejníkem je vzdálena cca 3km.
Vybavení a služby
H-resort Vám nabízí celoroční provoz restaurace s vyhlídkovou terasou, kde můžete ochutnat mimo naší i mezinárodní kuchyně vynikající steaky a jiné speciality z BIO hovězího masa HIGHLAND z vlastní farmy. S prostorem restaurace přímo sousedí sál (kapacita 120 osob) a salónek (kapacita 50 osob), které jsou ideální pro pořádání nejrůznějších rodinných i firemních akcí. Relax ve středisku H-resort zažijete díky instalaci dětského hřiště, multifunkčního sportoviště, hřiště na beach volejbal, sauny, herny, billiardu, kulečníku, stolního tenisu a venkovního bazénu. K dispozici je ohniště, venkovní gril a zahrát si můžete také ruské kuželky, petanque, kroket či zahradní minigolf.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ideální podmínky lákají k paraglidingu, milovníci golfu mohou využít nedaleké 18 jamkové hříště na rozloze 140 ha. Komfort nabídky doplňují blízké lázně a wellnes studio Lara na Čeladné.
TOPlist