PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Šumava » Ubytování » Loučovice » Club Rezidence Pod Lučí

Club Rezidence Pod Lučí

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Loučovice
Adresa: 
Loučovice 15
Web adresa:
www.ceskehory.cz/lipnopodluci
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 38 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 550 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Lipno nad Vltavou

Wi-Fi

Po domluvě

Pro rodiny s dětmi

Sauna

Venkovní bazén

Club Rezidence Pod Lučí stavení se 7 apartmány o kapacitě 24 lůžek a 14 přistýlek. V přízemí je velká společenská místnost (150m2 / 50 míst k sezení) s velkoplošnou TV a herní konzolí PS4. Celá místnost je navíc ozvučena repro systémem pro pořádání různých oslav, firemních večírků, apod.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě
Umístění objektu
U lyžařských vleků (3.7km)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Club Rezidence Pod Lučí se nachází na samotě na lesní mýtině (710m.n.m.) pod hrází lipenské přehrady. O bezpečnost objektu se stará kamerový systém a domovní alarm s pohybovými senzory. Objekt je celý oplocen a vjezdová brána chráněna GSM zabezpečením pro předem volená telefoní čísla.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmány jsou vybaveny novým retro nábytkem, včetně kuchyňské linky s varnou čtyřplotýnkovou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, chladničkou s mrazákem, varnou konvicí a topinkovačem. Každý apartmán má LCD televizor s českými programy vlastní šatnu a koupelnu s odděleným WC. Celý objekt je pokryt free Wi-Fi připojením. V přízemí je velká společenská... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V těsné blízkosti vede cyklotrasa, která navazuje na trasu okolo celého lipenského jezera. Také zde najdete stezky pro pěší turistiku. Ta nejbližší Vás zavede na nejvyšší místo Luč 933 m.n.m., vzdálené 1,5km od pensionu. Jižně od Luče (250m) je krásné vyhlídkové vyvýšené kamenné místo, odkud vidíte lipenské jezero s hrází. Rekreační středisko Marina (obec Lipno) je... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: DANIEL VONEŠ
Informace poskytnul: DANIEL VONEŠ
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz