PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Petříkov » Chata 38 Petříkov

Chata 38 Petříkov

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Petříkov
Adresa: 
Petříkov 38, pošta Ostružná 788 25
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 711 944
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata38
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Je možný

Chata 38 se nachází v obci Petříkov přímo u lyžařského areálu Kaste. Je tedy naprosto ideální pro sportovní turisty a rodiny s dětmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata 38 se nachází v obci Petříkov přímo u lyžařského areálu Kaste. Je tedy naprosto ideální pro sportovní turisty a rodiny s dětmi. Jedná se o větší chatu, která je vhodná pro skupiny nebo rodiny s dětmi. Chata je rozdělena na 2 apartmány a jeden samostatný pokoj se 4 lůžky. Každý apartmán má společenskou místnost a 3 pokoje s lůžky. Samostatný pokoj je vhodný... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 7 až 27 osob v 7 ložnicích. Ložnice a pokoje: Chata disponuje dvěma apartmány a jedním samostatným pokojem se 4 lůžky (2 palandy), do kterých se vchází ze společné předsíně. Každý apartmán má vlastní společenskou místnost s krbem. V každém apartmánu jsou 3 pokoje, ve kterých je 2-6 lůžek (palandy). Každý apartmán má... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Poloha chaty je i výchozím bodem pro různé výlety do okolí. V bezprostřední blízkosti objektu, cca 50m se nachází lyžařský areál a upravené běžecké trasy. V letních měsících zde najdete atraktivní cyklotrasy, bobovou dráhu a lukostřelbu. Dále se zde nachází stezky pro pěší a možnost houbaření v blízkém lese. Tipy na výlet: běžecká trasa Paprsek - 6km, hraničník Smrk - 4km, město Jeseník, papírna Velké Losiny.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Martina Nedomová
Informace poskytnul: Martina Nedomová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz