Chata38 Petříkov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata38 se nachází v obci Petříkov přímo u lyžařského areálu Kaste. Je tedy naprosto ideální pro sportovní turisty a rodiny s dětmi. Jedná se o větší chatu, která je vhodná pro skupiny nebo rodiny s dětmi. Chata je rozdělena na 2 apartmány a jeden samostatný pokoj se 4 lůžky. Každý apartmán má společenskou místnost a 3 pokoje s lůžky. Samostatný pokoj je vhodný pouze na víkendové pobyty nebo příležitostné přespání a není vhodný pro rodinu s dětmi.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 7 až 27 osob v 7 ložnicích. Ložnice a pokoje: Chata disponuje dvěma apartmány a jedním samostatným pokojem se 4 lůžky (2 palandy), do kterých se vchází ze společné předsíně. Každý apartmán má vlastní společenskou místnost s krbem. V každém apartmánu jsou 3 pokoje, ve kterých je 2-6 lůžek (palandy). Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku s veškerým nádobím, mikrovlnou troubu, varnou konvici a varnou desku. Čtyřlůžkový pokoj - kuchyňský koutek s nádobím, dvouplotýnkový vařič. Sociální zařízení: Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. Teplou vodu zajišťuje průtokový ohřívač. Čtyřlůžkový pokoj - sprchový kout a WC. Topení - elektrické a krbová kamna - zákazník si dle potřeby topí sám připraveným dřevem. Doprava možná po vlastní ose automobilem. K dispozici je i parkoviště pro limitovaný počet automobilů. V případě většího počtu vozidel se parkuje na centrálním parkovišti cca 400m od chaty.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Poloha chaty je i výchozím bodem pro různé výlety do okolí. V bezprostřední blízkosti objektu, cca 50m se nachází lyžařský areál a upravené běžecké trasy. V letních měsících zde najdete atraktivní cyklotrasy, bobovou dráhu a lukostřelbu. Dále se zde nachází stezky pro pěší a možnost houbaření v blízkém lese. Tipy na výlet: běžecká trasa Paprsek - 6km, hraničník Smrk - 4km, město Jeseník, papírna Velké Losiny.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz