Chata38 Petříkov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata38 se nachází v obci Petříkov přímo u lyžařského areálu Kaste. Je tedy naprosto ideální pro sportovní turisty a rodiny s dětmi. Jedná se o větší chatu, která je vhodná pro skupiny nebo rodiny s dětmi. Chata je rozdělena na 2 apartmány a jeden samostatný pokoj se 4 lůžky. Každý apartmán má společenskou místnost a 3 pokoje s lůžky. Samostatný pokoj je vhodný pouze na víkendové pobyty nebo příležitostné přespání a není vhodný pro rodinu s dětmi.
Vybavení a služby
Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 7 až 27 osob v 7 ložnicích. Ložnice a pokoje: Chata disponuje dvěma apartmány a jedním samostatným pokojem se 4 lůžky (2 palandy), do kterých se vchází ze společné předsíně. Každý apartmán má vlastní společenskou místnost s krbem. V každém apartmánu jsou 3 pokoje, ve kterých je 2-6 lůžek (palandy). Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyňku s veškerým nádobím, mikrovlnou troubu, varnou konvici a varnou desku. Čtyřlůžkový pokoj - kuchyňský koutek s nádobím, dvouplotýnkový vařič. Sociální zařízení: Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. Teplou vodu zajišťuje průtokový ohřívač. Čtyřlůžkový pokoj - sprchový kout a WC. Topení - elektrické a krbová kamna - zákazník si dle potřeby topí sám připraveným dřevem. Doprava možná po vlastní ose automobilem. K dispozici je i parkoviště pro limitovaný počet automobilů. V případě většího počtu vozidel se parkuje na centrálním parkovišti cca 400m od chaty.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
Poloha chaty je i výchozím bodem pro různé výlety do okolí. V bezprostřední blízkosti objektu, cca 50m se nachází lyžařský areál a upravené běžecké trasy. V letních měsících zde najdete atraktivní cyklotrasy, bobovou dráhu a lukostřelbu. Dále se zde nachází stezky pro pěší a možnost houbaření v blízkém lese. Tipy na výlet: běžecká trasa Paprsek - 6km, hraničník Smrk - 4km, město Jeseník, papírna Velké Losiny.
TOPlist