Chata Terezie

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Červená Voda, Šanov
Adresa: 
Šanov 84
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-724 827 988
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chata-terezie
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava počasí Dolní Morava

počasí Králíky počasí Králíky


Poloha a dosažitelnost

Chata se nachází na začátku obce Šanov, prakticky na rovině, přístupná je za každého počasí autem i na motocyklu. Poblíž je zastávka autobusu i vlaku.

Vybavení a služby

• Apartmán Sunset - dvoulůžko 180x200, 2x jednolůžko. • Apartmán Sunrise - dvoulůžko 180x200, 2x jednolůžko, 1x rozkládací pohovka (až dvě skromné osoby). Apartmány se nacházejí v 1.NP. Vstup do společných prostor (místnost pro odkládání sport.potřeb, přezouvání, schodiště, čistá předsíň a terasa) je v přízemí zadními dveřmi. Každý apartmán má vlastní koupelnu... více >>

Rekreace a služby v okolí

Lyžování - v místě sjezdovka 500m uměle zasněžovaná (500m směrem do kopce, je vidět od chaty), rodinné prostředí. Skiareál Buková hora 7km. Ski areál Dolní Morava 20km. Běžkařské terény. Vycházky. V létě - zahrada na relaxaci (posezení, venkovní ohniště, dětský domeček...). Cyklistika - spousta lesních cest, cyklostezka vhodná i pro INLINE BRUSLE - výborné pro... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Terezie Švihálková
Informace poskytnul: Terezie Švihálková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz