PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Stříbrnice » Chata Štvanice

Chata Štvanice

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Stříbrnice pod Králickým Sněžníkem
Adresa: 
Stříbrnice č.p.6, 788 32 Staré Město
Pokud jako provozovatel ubytovacího zařízení Chata Štvanice chcete obnovit prezentaci Vašeho objektu z archivu, prosím, kontaktujte nás telefonicky na 608 118 970 nebo e-mailem info@ceskehory.cz
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 58 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 620 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Hynčice pod Sušinou

Kraličák hlásí 5 - 20 cm sněhu, Typ sněhu: firn

Wi-Fi

Po domluvě

Nově rekonstruovaná chata na rodinný penzion.Ubytovaní hosté mají k dispozici společ. místnost (večeře). Lyžařské vleky a sedačková lanovka v místě. Vlastní parkoviště - zdarma. Pokoje se sociálním zařízením. Stravování s obsluhou formou PL. Čepované pivo, kulečník, velký stolní fotbal, karaoke.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v klidné části Stříbrnic. Vesnice je obklopena masivem Kralického Sněžníku. Až k chatě se dostaneme po místní komunikaci, kde můžeme parkovat na soukromém pozemku. Za chatou se rozprostírá již jen volná příroda. Okolo chaty vede tur.cesta na vrchol Králického sněžníku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o nově zrekonstruovanou a vybavenou chatu.Hosté jsou ubytováni na pokojích s předsíňkou se sociálním zařízením vždy pro každé dva pokoje. Teplá voda k dispozici kdykoliv v neomezeném množství. Pokoje jsou vybaveny válendami,případně dřevěnou patrovou postelí,trojdílnou skříňí,nočními stolky s lampou, posezením a televizí. Veškeré podlahy jsou kryty koberci.... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Na chatu Návrší se můžete nechat vytáhnout vleky. Zde se můžete najíst, dát si pivo ... Přímo ve vesnici jsou tři lyžařské vleky a sedačková lanovka (středně těžká, uměle zasněžována) s délkou sjezdovky 1 km, která Vás vyveze na vrchol kopce Štvanice. Z tohoto vrcholu vedou 2 sjezdovky do Hynčic pod Sušinou (ke kostelu, lehká s délkou 1 km a k hospůdce pod... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz