Chata Štvanice

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chata se nachází v klidné části Stříbrnic. Vesnice je obklopena masivem Kralického Sněžníku. Až k chatě se dostaneme po místní komunikaci, kde můžeme parkovat na soukromém pozemku. Za chatou se rozprostírá již jen volná příroda. Okolo chaty vede tur.cesta na vrchol Králického sněžníku.
Vybavení a služby
Jedná se o nově zrekonstruovanou a vybavenou chatu.Hosté jsou ubytováni na pokojích s předsíňkou se sociálním zařízením vždy pro každé dva pokoje. Teplá voda k dispozici kdykoliv v neomezeném množství. Pokoje jsou vybaveny válendami,případně dřevěnou patrovou postelí,trojdílnou skříňí,nočními stolky s lampou, posezením a televizí. Veškeré podlahy jsou kryty koberci. Dále mají ubytovaní hosté k dispozici společenskou místnost pro podávání večeří . Součástí této místností je malý kuchyňský kout vybavený mikrovlnou troubou, varnými konvicemi a nezbytným nádobím. Přízemí chaty tvoří dvouprostorová nekuřácká restaurace s krbem /zde je hostům podávána snídaně/a moderní kuchyň se zázemím, dále pak lyžárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na chatu Návrší se můžete nechat vytáhnout vleky. Zde se můžete najíst, dát si pivo ... Přímo ve vesnici jsou tři lyžařské vleky a sedačková lanovka (středně těžká, uměle zasněžována) s délkou sjezdovky 1 km, která Vás vyveze na vrchol kopce Štvanice. Z tohoto vrcholu vedou 2 sjezdovky do Hynčic pod Sušinou (ke kostelu, lehká s délkou 1 km a k hospůdce pod sjezdovkou Sedlo, lehká s délkou 700 m) V Hynčicích pod Sušinou další navazující sjezdovky (Sedlo s délkou 700 m, lehká, uměle zasněžovaná, večerní lyžování a Sušina s délkou 500 m, středně těžká) V Hynčicích dále bowling, malý krytý bazén, občerstvení ... V okolí 10 km další sjezdovky se sedačkovými lanovkami a vleky (Paprsek, Branná, Kunčice ...) Podrobnější informace na www.kralicky-sneznik.cz.
TOPlist