PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Domašov » Chata na Mlýně

Chata na Mlýně

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bělá pod Pradědem, Domašov
Adresa: 
Bělá 58, 790 85 Bělá pod Pradědem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420724471008
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
namlyne.jeseniky.com www.ceskehory.cz/chatanamlyne
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 21 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd

počasí Filipovice

Wi-Fi

Je možný

Venkovní bazén

Chata na Mlýně je umístěna v klidné části obce Bělé pod Pradědem. Na chatě je celkem 6 apartmánů s vlastním soc. zařízením a plně vybavenými kuchyněmi. K dispozici je společenská místnost s krbem, dětský koutek, velká zahrada se zastřešeným krbem, venkovní bazén a dětské hřiště.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pobyt se psem: Je možný

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v klidné části obce Bělá pod Pradědem. Je obklopena lesy, kolem chaty prochází modrá turistická stezka vedoucí na Vysoký vodopád (3,5 km) na chatu Švýcárnu (6km) a dále na Praděd (8,5km). Nejbližší zimní střediska - Filipovice (3,5km), Červenohorské sedlo (9km), Praděd - Ovčárna (15km). Zastávka autobusu je vzdálena 500 metrů.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je rozdělena na 6 samostatných apartmánů s vlastním sociálním zařízením a kuchyněmi. Maximální kapacita chaty je 21 lůžek plus 6 přistýlek. K dispozici je velká společenská místnost s výčepem, televizí a dětským koutem. Na prostorné zahradě je k dispozici zastřešené posezení s krbem, dětské hřiště, vyhřívaný bazén.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V letním období je možnost výletů přímo z chaty na Praděd, Vysoký vodopád, Chatu Švýcárnu, Dlouhé stráně a další známá turistická místa. V okolí chaty je možnost zapůjčit si elektro kola, koloběžky, domluvit si výlety na koních a mnoho dalších aktivit. S výlety Vám rádi poradíme. Koupání je možné ve vyhřívaném bazénu přímo na chatě nebo je možné udělat si výlet za... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Růžena Dolinská
Informace poskytnul: Růžena Dolinská
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz