PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chata Klára

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Malá Morávka
Adresa: 
Malá Morávka č.160, 79336
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 138 532, 554 211 501
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chataklara.cz www.ceskehory.cz/chataklara
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 30 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Morávka - Kopřivná

M. Morávka - Karlov hlásí 40 cm sněhu, Typ sněhu: mokrý

Wi-Fi

Je možný

Celoroční ubytování v rekr. oblasti Malá Morávka. Celková kapacita lůžek 30 v dvou až 5-ti lůžkových pokojích. Celkem 10 pokojů. Každé dva pokoje mají společné soc. zařízení. Plně vybavené kuchyňky pro vlastní vaření. Velká herna, lyžárna, Wifi, parkoviště


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Malá Morávka je vyhlášená rekreační oblast pro letní i zimní krásy Hrubého Jeseníku. Chata Klára se nachází v klidné části M.Morávky. Vedle objektu je neplacené parkoviště. Autobusová zastávka 3 min. 300m od objektu je lyžařská sjezdovka, běžecké tratě, cyklotrasy. Jak se k nám dostanete: Chata se nachází v horní části obce ve směru na Karlovu Studánku, ukazatel... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celý objekt je nekuřácký. Celková kapacita chaty je 30 lůžek, pokoje jsou dvou až pěti lůžkové - celkově 10 pokojů. V prvním patře mají vždy 2 pokoje společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC, celkově na patře 8 pokojů. V druhém patře jsou 2 pokoje se společným sociálním zařízením (sprchový kout a WC) Uzavřená a udržovaná zahrada, ruské kuželky, ohniště s... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžování: Ideální terén pro běžkaře, sáňkování. Lyžařské vleky - ráj sjezdařů Karlov (2km od chaty), Ovčárna - Praděd (svahy pro dobré lyžaře) - dvě zastávky skibusem. Lázně Karlova Studánka (4km) - patřící k jedněm z nejhezčích v České republice, s jednotnou empírovou zástavbou, minerálními prameny; východisko horských túr (autobusem z Hvězdy). Přírodní rezervace Praděd (1492m n.m.) - 2km z Ovčárny

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Olga Němcová
Informace poskytnul: Olga Němcová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz