TOPlist

Chata Klára

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Morávka je vyhlášená rekreační oblast pro letní i zimní krásy Hrubého Jeseníku. Chata Klára se nachází v klidné části M.Morávky. Vedle objektu je neplacené parkoviště. Autobusová zastávka 3 min. 300m od objektu je lyžařská sjezdovka, běžecké tratě, cyklotrasy. Jak se k nám dostanete: Chata se nachází v horní části obce ve směru na Karlovu Studánku, ukazatel u hlavní silnice. Gps souřadnice: 50°2'26.409"N, 17°18'29.11"E Autobusová zastávka Malá Morávka "horní". Spojení od vlakového nádraží Bruntál: autobusový spoj 850862 navazuje na každý příjezd vlaku.
Vybavení a služby
Celý objekt je nekuřácký. Celková kapacita chaty je 30 lůžek, pokoje jsou dvou až pěti lůžkové - celkově 10 pokojů. V prvním patře mají vždy 2 pokoje společnou koupelnu se sprchovým koutem a WC, celkově na patře 8 pokojů. V druhém patře jsou 2 pokoje se společným sociálním zařízením (sprchový kout a WC) Uzavřená a udržovaná zahrada, ruské kuželky, ohniště s posezením a grilem. V suterénu chaty je lyžárna, herna se stolním tenisem ,krbem a stolním fotbalem. WIFI připojení k internetu zdarma. Parkování u chaty. K dispozici jsou tři nově zrekonstruované kuchyňské linky, vybavené nádobím, sporákem a lednicí. Jídelna/společenská místnost s TV a sat. Více info na www.chataklara.unas.cz

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lyžování: Ideální terén pro běžkaře, sáňkování. Lyžařské vleky - ráj sjezdařů Karlov (2km od chaty), Ovčárna - Praděd (svahy pro dobré lyžaře) - dvě zastávky skibusem. Lázně Karlova Studánka (4km) - patřící k jedněm z nejhezčích v České republice, s jednotnou empírovou zástavbou, minerálními prameny; východisko horských túr (autobusem z Hvězdy). Přírodní rezervace Praděd (1492m n.m.) - 2km z Ovčárny
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz