Chata ariM - Černá Voda

Chata ariM

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Černá Voda
Adresa: 
Černá Voda č. ev. 17, Černá Voda, 790 54
Telefon: 
+420-723 480 855
Web adresa:
www.chataarim.cz
www.ceskehory.cz/chataarim

kapacita  kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  300 m.


Poloha a dosažitelnost
Nacházíme se v obci Černá Voda, v části Nové podhradí přibližně 1,5km od hlavní silnice. Z jedné strany je asi 400m od chaty zřícenina hradu Kaltenštejn, z druhé strany po 400m narazíte na základnu rychlebských stezek. Parkovat se dá na pozemku chaty.
Vybavení a služby
Chata i domek jsou plně vybaveny, jak kuchyňkou s mikrovlnou troubou, sporákem, lednicí a rychlovarnou konvicí, v obýváku najdete televizi se satelitním příjmem, v koupelně wc a sprchový kout (v chatě je ještě další wc v patře). Je zde možnost si zamknout kola, koloběžky apod v oddělené místnosti. V létě máte možnost využít bazén a samozřejmě máme i druhý bazén pro děti, pískoviště, houpačky a venkovní posezení.
Rekreace a služby v okolí
Je zde především vhodná lokalita pro začínající i pokročilé cykloturisty, obzvlášť doporučujeme rodinám s dětmi. Příjezdová cesta k budově je turisticky značená. Okolo nás vede "Rychlebská cyklostezka", která je nová a poslední dobou víc a víc vyhledávaná. V okolí se nachází zřícenina hradu Kaltenštejn, kostel na Boží Hoře, zámek "Jánský Vrch", muzeum dolování ... více >>
Provozovatel: Miroslav Chromek
Informace poskytnul: Miroslav Chromek
TOPlist