Chalupy Vichrovky

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Filipovice
Adresa: 
Filipovice 527, 528 Bělá pod Pradědem 790 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-605 749 793
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupy-vichrovky.cz www.ceskehory.cz/chalupy-vichrovky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 12 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Filipovice počasí Filipovice

Wi-Fi

Není možný

Chalupy Vichrovky se nachází v malebné vesničce Filipovice, která je místní částí obce Bělá pod Pradědem. Nabízíme ubytování ve dvou samostatně stojících chalupách. Ubytovací kapacita každé z nich je 10 pevných lůžek v podkroví +4 přistýlky v přízemí.

Silvestr 2020 / 2021

Ubytovací zařízení disponuje volnou kapacitou pro Silvestr 2020
Přivítejte příchod Nového roku 2021 v objektu Chalupy Vichrovky

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupy se nachází v CHKO Jeseníky, na úpatí Červenohorského sedla, nedaleko města Jeseník. Skipark Filipovice je vzdálen cca 600m. Ve vzdálenosti 700m se pak nachází autobusová zastávka.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

PŘÍZEMÍ: plně vybavený kuchyňský kout (chladnička s mrazákem, vestavná trouba, indukční varná deska s digestoří, mirovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice, topinkovač), velký jídelní stůl (7 jídelních židlí + jídelní lavice), obývací část (rozkládací pohovka, LED TV, krbová kamna), koupelna (sprchový kout, 2 umyvadla, lavička, fén), samostatné WC s malým... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Restaurace, možnost stravování: Penzion "PEPOVKA", Hotel "STARÁ POŠTA" • Sjezdové lyžování, nejbližší střediska: Skipark - 600m, Červenohorské sedlo - 10km, další... • Běžecké lyžování: upravené tratě v okolí chalupy • Turistické cíle: Přírodní rezervace Filipovické louky - Šerák - Hora Točník - Jesenické wellness a koupaliště - Vlastivědné muzeum,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Helena Víchová
Informace poskytnul: Helena Víchová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz