PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupy Vichrovky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupy se nachází v CHKO Jeseníky, na úpatí Červenohorského sedla, nedaleko města Jeseník. Skipark Filipovice je vzdálen cca 600m. Ve vzdálenosti 700m se pak nachází autobusová zastávka.
Vybavení a služby
PŘÍZEMÍ: plně vybavený kuchyňský kout (chladnička s mrazákem, vestavná trouba, indukční varná deska s digestoří, mirovlnná trouba, myčka na nádobí, varná konvice, kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto, topinkovač), velký jídelní stůl (7 jídelních židlí + jídelní lavice), obývací část (rozkládací pohovka, LED TV, krbová kamna), koupelna (sprchový kout, 2 umyvadla, lavička, fén), samostatné WC s malým umyvadlem, chodba (rozkládací pohovka, technická místnost, schodiště (vestavný úložný prostor), vstupní šatna (radiátorové sušáky na obuv i oblečení, lavičky, věšáková stěna) • PODKROVÍ: 1x čtyřlůžkový pokoj (2 x manželská postel), 2x třílůžkový pokoj (1 x manželská postel, 1 x samostatné lůžko), koupelna (vana, WC, umyvadlo) dětská cestovní postýlka (včetně ložního prádla a povlečení) - na vyžádání, viz. ceník hotelová přistýlka (včetně ložního prádla a povlečení) - na vyžádání, viz. ceník • TERASA a VENKOVNÍ ZÁZEMÍ: lyžárna /kolárna, zastřešená terasa, zahradní posezení, elektrický gril, venkovní bazén o průměru 3,6m, opalovací lehátka, "Finská sudová sauna" (stylová venkovní dřevěná sauna v podobě sudu na víno), venkovní koupací sud / vířivka, ohniště (opékací vidlice, trojnožka s kotlíkem), dětské hřiště (domeček, klouzačka, houpačky)

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace, možnost stravování: Penzion "PEPOVKA", Hotel "STARÁ POŠTA" • Sjezdové lyžování, nejbližší střediska: Skipark - 600m, Červenohorské sedlo - 10km, další... • Běžecké lyžování: upravené tratě v okolí chalupy • Turistické cíle: Přírodní rezervace Filipovické louky - Šerák - Hora Točník - Jesenické wellness a koupaliště - Vlastivědné muzeum, Jeseník - Priessnitzovy léčebné lázně - Křížový vrch - Čertovy kameny, Česká Ves - Krytý bazén, Česká Ves - Faunapark, Horní Lipová - Jeskyně Na Pomezí, Vápenná - Rozhledna Zlatý Chlum - Jeskyně Na Špičáku, Supíkovice - Lesní Bar, Lipová - lázně - Ramzová - Velké mechové jezírko, Rejvíz - Zatopený lom Vycpálek
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz