PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chalupa Úlet

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bělá pod Pradědem, Bělá
Adresa: 
Bělá ev. č. 100, 790 01 Bělá pod Pradědem
Web adresa:
www.ceskehory.cz/chalupaulet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Parkování

Pro rodiny s dětmi

Zveme Vás do naší stylové horské chalupy Úlet, která se nachází na samém okraji obce Bělá pod Pradědem. Chalupa je umístěna na klidném místě kousek od lesa. Patří k ní velká prosluněná louka, rybník a tůňka vhodné ke koupání.

Chalupa Úlet Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
8 Lůžek, Vlastní kuchyně, Vlastní sociální zařízení
Ložnice 1:
1x Dvoulůžko
Ložnice 2:
1x Dvoulůžko
Ložnice 3:
2x Dvoulůžko
Wi-Fi
Pro rodiny s dětmi
Detailní popis »
Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Venkovní gril
Pro rodiny s dětmi
Pračka
Povlečení
Parkování
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Horská chalupa Úlet se nachází na samém okraji obce Bělá pod Pradědem. Chalupa je umístěna na klidném místě kousek od lesa. Patří k ní velká prosluněná louka, rybník a tůňka vhodné ke koupání.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování nabízíme pro osm hostů. V podkroví chalupy jsou umístěny tři ložnice. Dvě dvoulůžkové s manželskou postelí a jedna čtyřlůžková s dvěma manželskými postelemi. Samozřejmostí jsou dvě přistýlky. V přízemí chalupy se nachází stylová kuchyně s posezením. Uvařit si můžete na kachlových kamnech. V letních měsících je zajištěna možnost vařit na elektrickém... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Naše chalupa je skvělým výchozím bodem k poznávání Jeseníků. V blízkém i vzdálenějším okolí se nachází mnoho zajímavých míst. Okolí chalupy je protkáno řadou turistických i lyžařských tras.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Soňa Mitášová
Informace poskytnul: Petr Mitáš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz