PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Klepáčov » Chalupa Pod Skřítkem

Chalupa Pod Skřítkem

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Klepáčov
Adresa: 
Klepáčov, Sobotín
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 785 653
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/podskritkem
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 24 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 860 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Klepáčov

Je možný

Chalupa se nachází v obci Klepáčov pod horským sedlem Skřítek. Objekt se nachází asi 250m od lyžařského střediska Klepáčov. V zimě vhodné ke sjezdovému i běžkovému lyžování, v létě jsou v okolí cyklotrasy a mnoho pěších stezek. Vhodné pro rodiny, rodinné oslavy, zimní i letní dovolené.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa se nachází v obci Klepáčov asi 20km od města Šumperk. Objekt se nachází u hlavní cesty, parkování přímo před chalupou asi pro 6 aut. V blízkosti asi 250 m se nachází lyžařské středisko Klepáčov (dojezd od chalupy na lyžích při dostatku sněhu). V okolí jsou běžkařské a cyklostezky. V obci se nacházejí 2 restaurace. Nedaleko je i vyhlášená rybárna, kde si můžete... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupě se nachází 7 ložnic (dvou-čtyřlůžkové), obývací pokoj s 2 jídelními stoly, kachlovými kamny, TV. Nová kuchyně - 2 prostornÉ lednice s velkými mrazáky, elektrická trouba+sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, pračka. 2 koupelny, 2 WC. V objektu jsou asi 4 TV, které jsou rozmístěny po objektu. Součástí objektu je i lyžárna. Stravování vlastní.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí je mnoho zajímavých míst, které jsou vhodné k procházkám a výletům např. horský hřeben Skřítek, wellness centrum Kolštejn, rybárna, 2 restaurace, cyklostezky, trasy na běžky, v lyžařském areálu je restaurace s výhledem na sjezdovku, lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Stanislav Dřevo
Informace poskytnul: Stanislav Dřevo
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz