Chalupa Pod Skřítkem - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Pod Skřítkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Klepáčov asi 20km od města Šumperk. Objekt se nachází u hlavní cesty, parkování přímo před chalupou asi pro 6 aut. V blízkosti asi 250 m se nachází lyžařské středisko Klepáčov (dojezd od chalupy na lyžích při dostatku sněhu). V okolí jsou běžkařské a cyklostezky. V obci se nacházejí 2 restaurace. Nedaleko je i vyhlášená rybárna, kde si můžete vyzkoušet své rybářské umění :) a následně si tam dát něco k obědu. Nedaleko je i wellness centrum Kolštejn.
Vybavení a služby
V chalupě se nachází 7 ložnic (dvou-čtyřlůžkové), obývací pokoj s 2 jídelními stoly, kachlovými kamny, TV. Nová kuchyně - prostorná lednice s mrazákem, elektrická trouba+sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, pračka. 2 koupelny, 2 WC. V objektu jsou asi 4 TV, které jsou rozmístěny po objektu. Součástí objektu je i lyžárna. Stravování vlastní.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí je mnoho zajímavých míst, které jsou vhodné k procházkám a výletům např. horský hřeben Skřítek, wellness centrum Kolštejn, rybárna, 2 restaurace, cyklostezky, trasy na běžky, v lyžařském areálu je restaurace s výhledem na sjezdovku, lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení.
TOPlist