Chalupa Pod Skřítkem

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa se nachází v obci Klepáčov asi 20km od města Šumperk. Objekt se nachází u hlavní cesty, parkování přímo před chalupou asi pro 6 aut. V blízkosti asi 250 m se nachází lyžařské středisko Klepáčov (dojezd od chalupy na lyžích při dostatku sněhu). V okolí jsou běžkařské a cyklostezky. V obci se nacházejí 2 restaurace. Nedaleko je i vyhlášená rybárna, kde si můžete vyzkoušet své rybářské umění :) a následně si tam dát něco k obědu. Nedaleko je i wellness centrum Kolštejn.
Vybavení a služby
V chalupě se nachází 7 ložnic (dvou-čtyřlůžkové), obývací pokoj s 2 jídelními stoly, kachlovými kamny, TV. Nová kuchyně - prostorná lednice s mrazákem, elektrická trouba+sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka na nádobí, pračka. 2 koupelny, 2 WC. V objektu jsou asi 4 TV, které jsou rozmístěny po objektu. Součástí objektu je i lyžárna. Stravování vlastní.

Pobyt se psem: Je možný
Rekreace a služby v okolí
V okolí je mnoho zajímavých míst, které jsou vhodné k procházkám a výletům např. horský hřeben Skřítek, wellness centrum Kolštejn, rybárna, 2 restaurace, cyklostezky, trasy na běžky, v lyžařském areálu je restaurace s výhledem na sjezdovku, lyžařská škola a půjčovna lyžařského vybavení.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz