TOPlist

Chalupa Pod lípou

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Chrastice
Adresa: 
Chrastice 13, Staré Město pod Králickým Sněžníkem
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-731 562 943
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupapodlipou.eu
www.ceskehory.cz/chalupapodlipou
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 24 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Staré Město pod Sněžníkem počasí Staré Město pod Sněžníkem

počasí Ski Areál Kraličák počasí Ski Areál Kraličák

Kraličák hlásí 30 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Obsazené termíny

31.1.2020 - 3.2.2020

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chalupa „Pod lípou“ se nachází na samotě v malebném prostředí panenské přírody Jeseníků. Dobrá dostupnost autem i v zimě, parkování před objektem.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v Jeseníkách ve 3 komfortních apartmánech celkem pro 24 osob + 5 přistýlek. Apartmán č.1 až pro 5 osob +(2 přistýlky - pohovka), Apartmán č.2 až pro 11 osob +(2 přistýlky - pohovka), Apartmán č.3 až pro 6 osob +(1 přistýlka). Pronajímáme pouze celé apartmány. Privátní CLUB S BAREM (za poplatek): CLUB je určen pro konání slavnostních a společenských... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V okolí ubytování naleznete nepřeberné množství nabídek k aktivnímu trávení vašeho volného času v létě i v zimě. Tenisový kurt a sportovní areál ve Starém městě, Turistická oblast Králický Sněžník, Areál Kraličák, SKI areál Kraličák propojený se SKI areálem Stříbrnice, SKI areál Kunčice a Skiareál Dolní Morava. Rybaření v pstruhovém potoku tekoucím před chalupou.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zuzana Hrobařová
Informace poskytnul: Zuzana Hrobařová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz