Poloha a dosažitelnost

Chalupa „Pod lípou“ se nachází na samotě v malebném prostředí panenské přírody Jeseníků. Dobrá dostupnost autem i v zimě, parkování před objektem.

  Vybavení a služby

Ubytování v Jeseníkách ve 3 komfortních apartmánech celkem pro 28 osob + 2 přistýlky. Apartmán č.1 až pro 9 osob (1 přistýlka), Apartmán č.2 až pro 13 osob (1 přistýlka), Apartmán č.3 až pro 8 osob. Pronajímáme pouze celé apartmány. Minimální délka pobytu je 5 nocí! • CLUB S BAREM: CLUB je určen pro konání slavnostních a společenských událostí, má kapacitu až 30 osob. Bar je vybaven dostatečným množstvím nádobí a sklenic, kávovarem, varnou konvicí, ledničkou a vinotékou. Místnost má svou samostatnou toaletu a dveřmi se vychází do venkovního atria se zahradním nábytkem. K dispozici je zdarma hřiště pro děti, ping-pong, šipky. • HOSTŮM JE K DISPOZICI ZA POPLATEK MOKRÁ ZÓNA S VLASTNÍ SPRCHOU A TOALETOU, VÍŘIVKA A SAUNA.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

V okolí ubytování naleznete nepřeberné množství nabídek k aktivnímu trávení vašeho volného času v létě i v zimě. Tenisový kurt a sportovní areál ve Starém městě, Turistická oblast Králický Sněžník, Areál Kraličák, SKI areál Kraličák propojený se SKI areálem Stříbrnice, SKI areál Kunčice. Rybaření v rybníku naproti chalupy i v pstruhovém potoku tekoucím před chalupou.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Pod lípou Chrastice
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Pod lípou
Ceník ubytování a stravování