PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Malá Morávka » Chalupa - Jeseníky - Malá Morávka 50

Chalupa - Jeseníky - Malá Morávka 50

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Malá Morávka
Adresa: 
Malá Morávka 50, 793 36 Malá Morávka
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 748 767
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chalupa-jeseniky.cz www.ceskehory.cz/chalupa-jeseniky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Sauna

Venkovní bazén

Ubytování na úpatí nejvyšší moravské hory Praděd - centrum lyžování, turistiky, cykloturistiky, v blízkosti vodní nádrž Slezská Harta. Součástí chalupy je antukový tenisový kurt, venkovní bazén 6x3 m, sauna, vnitřní krb, venkovní krb s možností grilování, zahradní nábytek, uzamčené parkoviště.

Celkové vybavení objektu
Venkovní bazén
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Malá Morávka je neoblíbenější rekreační oblast z celých Jeseníků. Nejvyšší hora Praděd je vzdálena cca 12km. Chalupa je umístěna v klidném centru obce, v blízkosti se nachází obchody, restaurace, půjčovna horských kol, lyží, snowboardů, sportovní hřiště, travnaté fotbalové hřiště.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chalupa s antukovým tenisovým kurtem, venkovním bazénem 6x3 m, venkovním krbem s možností grilování, vnitřním krbem a saunou - vše v ceně ubytování. Součástí chalupy je obývací pokoj s vnitřním krbem, TV+SAT a kuchyní (elektrický sporák, remoska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač, lednička apod.). Dále je k dispozici 2x WC a 2x koupelna.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V Malé Morávce nalezne každý návštěvník mnoho služeb: potraviny, restaurace, půjčovnu horských kol, lyží, snowboardů, běžek, a mnoho dalšího. Letní aktivity: Turistika, cykloturistika, vyjížďky na koních, squash, bowling, kuželky. Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradě Slezská Harta - cca 20 km. Tipy na výlet: Lázně Karlova Studánka s možností zajištění... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: OSMÁ INVESTIČNÍ s.r.o.
Informace poskytnul: -
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz