Chalupa - Jeseníky - Malá Morávka 50

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Malá Morávka je neoblíbenější rekreační oblast z celých Jeseníků. Nejvyšší hora Praděd je vzdálena cca 12km. Chalupa je umístěna v klidném centru obce, v blízkosti se nachází obchody, restaurace, půjčovna horských kol, lyží, snowboardů, sportovní hřiště, travnaté fotbalové hřiště.
Vybavení a služby
Chalupa s antukovým tenisovým kurtem, venkovním bazénem 6x3 m, venkovním krbem s možností grilování, vnitřním krbem a saunou - vše v ceně ubytování. Součástí chalupy je obývací pokoj s vnitřním krbem, TV+SAT a kuchyní (elektrický sporák, remoska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, topinkovač, lednička apod.). Dále je k dispozici 2x WC a 2x koupelna.
Rekreace a služby v okolí
V Malé Morávce nalezne každý návštěvník mnoho služeb: potraviny, restaurace, půjčovnu horských kol, lyží, snowboardů, běžek, a mnoho dalšího. Letní aktivity: Turistika, cykloturistika, vyjížďky na koních, squash, bowling, kuželky. Koupání, vodní sporty a rybaření v přehradě Slezská Harta - cca 20 km. Tipy na výlet: Lázně Karlova Studánka s možností zajištění léčebných procedur, přírodní rezervace Praděd s nadmořskou výškou 1492 m.n.m., vodopády v údolí Bílé Opavy, hrad Sovinec, zámek Bruntál, zámek Velké Losiny, ruční papírna a jodové koupaliště Velké Losiny atd. Zimní aktivity: V okolí se nachází cca 20 vleků různé délky a obtížnosti, některé vleky jsou s nočním osvětlením, umělým zasněžováním a lyžařskou školkou, nejbližší vlek je vzdálen 100m od chalupy. Další možnosti lyžování jsou na Pradědu–Ovčárně, s lyžováním až do velikonoc. Na Praděd-Ovčárnu lze zajistit dopravu mikrobusem přímo od chalupy cca 12km. Veškerá lyžařská vybavení lze zapůjčit přímo v Malé Morávce.
TOPlist