Chaloupka U Netopilů

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Bělá pod Pradědem
Adresa: 
Adolfovice 106, Bělá pod Pradědem, pošta Jeseník 790 01
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-584 403 091, 777 231 947
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.unetopilu.eu
www.ceskehory.cz/unetopilu

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  450 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Praděd počasí Praděd

počasí Filipovice počasí Filipovice

Červenohorské sedlo hlásí 35 - 45 cm sněhu, Typ sněhu: prachový

Last Minute

Termín: 22.12.2018 - 28.12.2018
   • Celý objekt za cenu 2000,- Kč/objekt/noc
Poznámka: Vánoce na chalupě? Nazdobíme Vám stromeček, přidáme mísu cukroví, a vy můžete vyrazit třeba na běžky. Cena platí pro max. 5 osob, zahrnuje povlečení a úklid. Energie se platí zvlášť. Tel. 777 231 947
Termín: 1.1.2019 - 13.1.2019
   • Celý objekt za cenu 1000,- Kč/objekt/noc
Poznámka: Cena platí pro max. 4 osoby, zahrnuje povlečení, spotřebu vody a úklid. Energie se platí zvlášť. Příjemně zařízená chalupa s plyn. topením. Do 20 minut několik lyžařských areálů. Tel. 777 231 947
Termín: 13.1.2019 - 20.1.2019
   • Celý objekt za cenu 1000,- Kč/objekt/noc
Poznámka: Cena platí pro max. 4 osoby, zahrnuje povlečení, spotřebu vody a úklid. Energie se platí zvlášť. Příjemně zařízená chalupa s plyn. topením. Do 20 minut několik lyžařských areálů. Tel. 777 231 947
Poloha a dosažitelnost
Chaloupka se nachází na okraji obce Adolfovice (část Bělé pod Pradědem) přibližně 300 m od penzionu U Lukáčů. Auto: 3 km směrem od Jeseníku po silnici na Šumperk, odbočit na vedlejší silnici na první odbočce vlevo za dopravní značkou označující začátek obce Bělá pod Pradědem - Adolfovice, dále 200 m. Autobus: 1) spojem z Jeseníku směr Bělá pod Prad. nebo Šumperk, ... více >>
Vybavení a služby
Naše chaloupka je naprosto samostatnou a oddělenou polovinou horské dřevěnky (druhá polovina je využívána pro soukromou rekreaci). Je nově po úplné rekonstrukci a pronajímáme ji pouze jako celek pro 1-7 osob, za příplatek je možno obsadit i 2 přistýlky. V přízemí je předsíň, kuchyň (nová lednička s mražákem, nový kombinovaný sporák s grilem, varná konvice, kávovar, ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Jeseník a jeho okolí nabízí bohaté možnosti rekreace ve všech ročních obdobích. Bělá pod Pradědem je výborným výchozím bodem pro turistiku nebo jen toulání po lesích, sběr hub, malin a borůvek. Přímo kolem domu vede turist. značka. Je možno vydat se na Rejvíz (rašeliniště, Mechová jezírka), Šerák, Červenou horu, Obří skály atd., skvělé jsou podmínky i pro ... více >>
Provozovatel: Eva Netopilová
Informace poskytnul: Eva Netopilová
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz