Chaloupka U Netopilů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaloupka se nachází na okraji obce Adolfovice (část Bělé pod Pradědem) přibližně 300 m od penzionu U Lukáčů. Auto: 3 km směrem od Jeseníku po silnici na Šumperk, odbočit na vedlejší silnici na první odbočce vlevo za dopravní značkou označující začátek obce Bělá pod Pradědem - Adolfovice, dále 200 m. Autobus: 1) spojem z Jeseníku směr Bělá pod Prad. nebo Šumperk, zastávka Adolfovice - most, dále pěšky 300 m. 2) u dálkových spojů jedoucích přes Vidly nebo Červenohorské sedlo zastávka Adolfovice - kino, dále 10 min. pěšky. Vlak: do Jeseníku, dále autobusem z aut. nádraží směr Bělá pod Pradědem nebo Šumperk, zastávka Adolfovice - most.
Vybavení a služby
Naše chaloupka je naprosto samostatnou a oddělenou polovinou horské dřevěnky (druhá polovina je využívána pro soukromou rekreaci). Je nově po úplné rekonstrukci a pronajímáme ji pouze jako celek pro 1-7 osob, za příplatek je možno obsadit i 2 přistýlky. V přízemí je předsíň, kuchyň (nová lednička s mražákem, nový kombinovaný sporák s grilem, varná konvice, kávovar, plně vybavená kuchyň. linka - nerez. nádobí), jídelna s BTV, 1 dvoulůžkový pokoj, nová koupelna se sprch. koutem a samost. WC. V patře jsou 2 ložnice (2+5 lůžek). Za chaloupkou je terasa s posezením a oplocená zahrada s výhledem na pole, louky a hory. Venkovní krb, ohniště, sušák. Parkování před objektem. Topení ústřední plynové s programátorem, plyn. ohřev vody. Chaloupka je zařízena s ohledem na potřeby dětí (dětská židlička, postýlka, branka na schodišti atd.) Uvnitř objektu platí zákaz kouření. Ubytování se zvířaty pouze po dohodě.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Jeseník a jeho okolí nabízí bohaté možnosti rekreace ve všech ročních obdobích. Bělá pod Pradědem je výborným výchozím bodem pro turistiku nebo jen toulání po lesích, sběr hub, malin a borůvek. Přímo kolem domu vede turist. značka. Je možno vydat se na Rejvíz (rašeliniště, Mechová jezírka), Šerák, Červenou horu, Obří skály atd., skvělé jsou podmínky i pro cykloturistiku. Ke koupání je možno v letních měsících využít nejen koupaliště v Jeseníku, ale i několik romantických zatopených lomů, za každého počasí lze navštívit bazén s vodopádem, protiproudem a whirpoolem v Priessn. lázních nebo krytý bazén v České Vsi. Velkou atrakcí jsou horské minikáry na Ramzové, kde je také celoročně v provozu lanovka na Šerák. Na několika místech je možná jízda na koni, v České Vsi je nově vybudované centrum westernového ježdění. Za nepříznivého počasí je možno navštívit krytou střelnici v Jeseníku (lze půjčit zbraň i bez zbroj. průkazu), 2 squash centra (lze půjčit veškeré vybavení), bowling. V Jeseníku jsou také tenisové kurty, posilovny, solária, internetová kavárna, v Priessn. lázních i minigolf a v zimě ledová plocha. V Jeseníku se nachází Vodní tvrz s muzeem, v nedalekých Zlatých Horách je hornické muzeum rýžování zlata. V Javorníku je možno si prohlédnout 2 okruhy v zámku Jánský Vrch, ve Velkých Losinách zámek a ruční papírnu, termální koupaliště. Je možno zúčastnit se exkurze na největší přečerpávací elektrárnu v Evropě (Dlouhé Stráně) a podniknout výlet do lázní Karlova Studánka a na nejvyšší horu Jeseníků Praděd (1492m), která je mimochodem vidět z naší zahrady. Přímo nad Jeseníkem je kamenná rozhledna Zlatý Chlum, nedaleko Jeseníku jsou jeskyně Na Pomezí a na Špičáku. V zimním období jsou k dispozici běžkařské tratě, v okolí do 15 km je několik center sjezdového lyžování (Červenohorské sedlo, Petříkov, Lipová, Ostružná), nejbližší vlek je v Jeseníku (3km). Na některých sjezdovkách je možné noční lyžování, fungují půjčovny lyž.vybavení, lyžařské školy i škola snowboardingu. Podrobné informace o všem v Jeseníkách naleznete na www stránkách Městského informačního centra v Jeseníku na adrese www.info-jesenik.cz Nudit se určitě nebudete !
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz