Chaloupka Rudná - Rudná pod Pradědem, Malá Morávka

Chaloupka Rudná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Rudná pod Pradědem
Adresa: 
Stará Rudná 32, Rudná pod Pradědem
Telefon: 
+420-777 902 738
Web adresa:
www.chaloupka-rudna.cz
www.ceskehory.cz/chaloupka-rudna

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  600 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Malá Morávka - Karlov počasí Malá Morávka - Karlov


Poloha a dosažitelnost
Chaloupka Rudná je situována v nádherném prostředí podhůří Hrubého Jeseníku, na kopci mimo hlavní cestu, v úžasné rozlehlé zahradě s výhledem na hřebeny. V obci je obchod se smíšeným zbožím, 2 hospůdky a zastávka cyklo/ski busu. Bezproblémový příjezd po celý rok po obecní komunikaci.
Vybavení a služby
Standardní kapacita Chaloupky je 8 osob s možností 2 přistýlek. Najdete u nás vybavenou kuchyň s jídelnou (el. sporák s troubou, rychlovarná konvice, větší lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba), velký obývací pokoj a 2 oddělené ložnice v podkroví. Pro děti máme kromě spousty hraček i veškeré další vybavení (postýlky, židličky, nočníky, zábrany na schodech, chůvičku..)
Rekreace a služby v okolí
Na rozlehlé zahradě Chaloupky je k dispozici: venkovní zapuštěný bazén a nafukovací brouzdaliště pro nejmenší, velké zatravněné hřiště se sítí na míčové hry (volejbal, nohejbal, badminton...), pískoviště s hračkami, trampolína, skluzavka, dětský domeček Little Tikes, šlapací traktory, ruské kuželky, ohniště, gril. V okruhu 5-10 km pak množství sjezdovek s ... více >>
Provozovatel: Zuzana Balášová
Informace poskytnul: Zuzana Balášová
TOPlist