PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Chaloupka Rudná

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chaloupka Rudná je situována v nádherném prostředí podhůří Hrubého Jeseníku, na kopci mimo hlavní cestu, v úžasné rozlehlé zahradě s výhledem na hřebeny. V obci je obchod se smíšeným zbožím, 2 hospůdky a zastávka cyklo/ski busu. Bezproblémový příjezd po celý rok po obecní komunikaci.
Vybavení a služby
Standardní kapacita Chaloupky je 8 osob s možností 2 přistýlek. Najdete u nás vybavenou kuchyň s jídelnou (el. sporák s troubou, rychlovarná konvice, větší lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba), velký obývací pokoj a 2 oddělené ložnice v podkroví. Pro děti máme kromě spousty hraček i veškeré další vybavení (postýlky, židličky, nočníky, zábrany na schodech, chůvičku..)

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Na rozlehlé zahradě Chaloupky je k dispozici: venkovní zapuštěný bazén a nafukovací brouzdaliště pro nejmenší, velké zatravněné hřiště se sítí na míčové hry (volejbal, nohejbal, badminton...), pískoviště s hračkami, trampolína, skluzavka, dětský domeček Little Tikes, šlapací traktory, ruské kuželky, ohniště, gril. V okruhu 5-10 km pak množství sjezdovek s veškerými službami (školička, půjčovna vybavení), aquapark, solné jeskyně, půjčovna motokár, několik hradů a zámků a nespočet turistických tras a cyklostezek. Celoročně možno domluvit vyjížďky na koních.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz