TOPlist

Apartmány Novákovi

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Dolní Morava
Adresa: 
Dolní Morava 105
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 010 600
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmanynovakovi.cz
www.ceskehory.cz/novakovi
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava počasí Dolní Morava

Dolní Morava hlásí 40 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: technický

3 apartmány v novostavbě rodinného domu v obci Dolní Morava v blízkosti lyžařských sjezdovek a turistických stezek, využití celoroční. Apartmány mají vlastní sociální zařízení a kuchyň.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v obci Dolní Morava, 300m od SKI areálu Dolní Morava. Zastávka skibusu u objektu, parkování u domu.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

2 lůžkový apartmán - 1 dvoulůžko, kuchyňka, vlatní soc.zař. 4 lůžkový apartmán - 2 dvoulůžka, kuchyňský kout, vlastní soc.zařízení. 6 lůžkový apartmán - 2 dvoulůžkové ložnice, kuchyň se 2 lůžky, vlastní soc.zařízení. Součástí apartmánů jsou BTV, rychlovarné konvice, nádobí, vařiče,lednice, WIFI připojení k internetu. Lůžkoviny v ceně... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžařské sjezdovky, běžecké tratě, turistika, cykloturistika, muzeum opevnění, stezka do oblak, mamutíkův vodní park, lanový park, poutní místo Hora Matky Boží, rozhledny Suchý Vrch a Klepý, Pastvinská přehrada...

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Aleš Novák
Informace poskytnul: Novák Aleš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz