PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Kouty nad Desnou » Apartmánový dům Pasťák - ráj pro děti

Apartmánový dům Pasťák - ráj pro děti

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou 3
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 784 300
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.kouty.eu www.ceskehory.cz/pastak
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 52 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 650 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou

Wi-Fi

Pro rodiny s dětmi

Venkovní bazén

U lyžařských vleků

Prostorné apartmány 350 m od Ski Kouty s PROFI INTERIÉROVOU HERNOU. U objektu zastávka pro běžkaře na Sedlo. Nádraží 200 m. U objektu je zahrada, posezení, gril, ohniště, trampolína, kolotoč, ping pong, dětské hřiště, domeček na hraní a bazén. VŠECHNY CENY UVEDENY VČETNĚ ENERGIÍ, POVLEČENÍ, ÚKLIDU

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén
Pro rodiny s dětmi
Umístění objektu
U lyžařských vleků (350m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt je situován PŘÍMO V CENTRU Kout nad Desnou, 350 metrů od Ski areálu Kouty, 200 metrů od nádraží. Apartmánový dům je vhodný pro rodiny s dětmi a skupiny, ale především ty, kteří si chtějí užít aktivní dovolenou na kole či lyžích. V OBJEKTU JE NOVĚ INTERIÉROVÁ PROFI HERNA. K objektu patří uzavřená zahrada 1000 m2. K dispozici je dětské hřiště a domeček na hraní,... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Celková kapacita je 52 míst v celkem 9 apartmánech. INTERIÉROVÁ HERNA JE PRO DĚTI ZDARMA, NEDOPLÁCÍ SE. JE SKVĚLE VYBAVENA PRO RADOST VAŠICH NEJMENŠÍCH. Nově nabízíme mimo sezonu kavárničku, kde mohou relaxovat zase rodiče (pouze mimo sezonu). Vytápění elektrikou. Parkování u objektu či na odstavném parkkovišti. K apartmánovému domu je k dispozici uzavřená zahrada cca... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Zimní aktivity v oblasti Kouty nad Desnou, rok 2017/2018 Skiareály v okolí 1. Skiareál Kouty – www.kouty.cz 2. Skiareál Červenohorské Sedlo – http://cervenohorskesedlo.eu/ 4. Skiareál Přemyslov - http://www.desna-as.cz/4987/lyzovani/ 5. Skiareál Kareš - http://www.skiarealkares.cz/ Běžkařské trasy: Jesenická magistrála, Kouty nad Desnou – ovčárna,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Ing. Dušan Halouzka
Informace poskytnul: Dana Halouzková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz