PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová

Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Apartmán č.20, Ramzová 346, 788 25 Ostružná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 82 99 81
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/komendova
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 5 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

Wi-Fi

Po domluvě

Sauna

Apartmán v nově postaveném domě má ideální polohu k vyjížďkám na kole (úschova ve vlastní kóji) a turistice. Vedle domu sjezdovky Pod Klínem, v dosahu Ski areál Bonera, sjezdovky v Petříkově a Ostružné, běžkařské trasy. Apartmán je moderně zařízený situovaný s výhledem k lesu, na Obří skály a Šerák.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Pobyt se psem: Po domluvě

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Objekt apartmánového domu se nachází v tradičním lyžařském středisku Ramzová v Jeseníkách. Místo je kromě auta pohodlně dosažitelné i vlakem, z Brna jede přímé spojení (cca 3,5 hodiny, od vlaku pak asi 10 minut pěšky). Jezdí zde také pravidelné autobusové linky (z Prahy, Brna či Olomouce) a autobusová zastávka se nachází cca 100 m za vlakovou. Dostupnost autem - z... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Moderně zařízený apartmán o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 se čtyřmi lůžky, páté lůžko jako přistýlka, vlastním komfortním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou - varná deska, chladnička s mrazícím boxem, mikrovlná trouba, varná konvice. Samozřejmostí je LCD TV, DVD, Wi-Fi. V ceně je zahrnuto také ložní povlečení, ručníky a utěrky. K apartmánu patří vlastní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Vedle apartmánů se nacházejí sjezdovky Ski areálu pod Klínem o délce cca 500 m vybavené i pro noční lyžování. Ramzová je významným střediskem zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. V oblasti jsou jedinečné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžovaní. Sedačková lanová dráha na Ramzové se skládá ze dvou úseků z Ramzové na Čerňavu a z Čerňavy na Šerák. Lyžaři a... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: David Komenda
Informace poskytnul: Renata Komendová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz