Poloha a dosažitelnost

Objekt apartmánového domu se nachází v tradičním lyžařském středisku Ramzová v Jeseníkách. Místo je kromě auta pohodlně dosažitelné i vlakem (asi 10 minut pěšky). K dispozici je přímé spojení z Brna (cca 3,5 hodiny). Dostupnost autem - z Prahy 3,5 hodiny, z Brna a Ostravy 2 hodiny, z Olomouce 1 hodina.

  Vybavení a služby

Moderně zařízený apartmán se čtyřmi lůžky, páté lůžko jako přistýlka, vlastním komfortním sociálním zařízením (ručníky,fén) a kuchyňskou linkou - varná deska, chladnička s mrazícím boxem, mikrovlná trouba, konvice. TV, DVD. K apartmánu patří vlastní uzamykatelná komora pro uložení sportovního vybavení a parkovací místo před objektem. Pro větší komfort Vaší dovolené nabízíme využití stravování v přilehlé restauraci v areálu ve vedlejším apartmánovém domě (možnost menu), kde je i společenská místnost s ping pongovým stolem a šipky. Je zde taky po objednání k dispozici sauna a masáže.

  Rekreace a služby v okolí

V bezprostřední blízkosti apartmánů se nacházejí dva vleky o délce cca 500m vybavené i pro noční lyžování. Ramzová je významným střediskem zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. Svým terénem je v podmínkách České republiky ideálním rekreačním střediskem a to jak pro letní, tak zejména pro zimní rekreaci. V oblasti jsou jedinečné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžovaní. Sedačková lanová dráha na Ramzové se skládá ze dvou úseků z Ramzové na Čerňavu a z Čerňavy na Šerák. Lyžaři a snowboardisté mohou sjíždět ve Ski areálu Bonera na Ramzové přes 8km pravidelně upravovaných sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé lyžaře. V pohodlném dosahu z objektu cca 500m je i oblíbené středisko Petříkov nabízející 4 kvalitní sjezdovky. V létě je ideálním místem pro cykloturistiku, horskou turistiku. V blízkém okolí se nachází město Jeseník se známými lázněmi a Lipová Lázeň.

Zpět


TOPlist
  Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová
Ceník ubytování a stravování