Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt apartmánového domu se nachází v tradičním lyžařském středisku Ramzová v Jeseníkách. Místo je kromě auta pohodlně dosažitelné i vlakem, z Brna jede přímé spojení (cca 3,5 hodiny, od vlaku pak asi 10 minut pěšky). Jezdí zde také pravidelné autobusové linky (z Prahy, Brna či Olomouce) a autobusová zastávka se nachází cca 100 m za vlakovou. Dostupnost autem - z Prahy 3,5 hodiny, z Brna a Ostravy 2 hodiny, z Olomouce 1 hodina.
Vybavení a služby
Moderně zařízený apartmán o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 se čtyřmi lůžky, páté lůžko jako přistýlka, vlastním komfortním sociálním zařízením a kuchyňskou linkou - varná deska, chladnička s mrazícím boxem, mikrovlná trouba, varná konvice. Samozřejmostí je LCD TV, DVD, Wi-Fi. V ceně je zahrnuto také ložní povlečení, ručníky a utěrky. K apartmánu patří vlastní uzamykatelná sklepní kóje, kterou můžete využít na uskladnění lyží, jízdních kol či jiného sportovního vybavení a parkovací místo před objektem. V přilehlé budově si můžete zahrát stolní tenis, stolní fotbal, využít saunu, masáže (na objednávku) a v blízkosti apartmánu se nachází několik restaurací.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Vedle apartmánů se nacházejí sjezdovky Ski areálu pod Klínem o délce cca 500 m vybavené i pro noční lyžování. Ramzová je významným střediskem zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. V oblasti jsou jedinečné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžovaní. Sedačková lanová dráha na Ramzové se skládá ze dvou úseků z Ramzové na Čerňavu a z Čerňavy na Šerák. Lyžaři a snowboardisté mohou sjíždět ve Ski areálu Bonera na Ramzové přes 8 km pravidelně upravovaných sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé lyžaře. V pohodlném dosahu z objektu cca 500 m je i oblíbené středisko Petříkov nabízející 4 kvalitní sjezdovky. Pro běžkaře se zde nachází upravované stopy, velmi známé jsou trasy v okolí Paprsku, který je od apartmánu vzdálen asi 7 km. V létě je Ramzová a její okolí ideálním místem pro horskou turistiku a cykloturistiku. V blízkém okolí se nachází město Jeseník se známými lázněmi a Lipová Lázeň.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz