Apartmán KOMETA č.20 - Ramzová

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt apartmánového domu se nachází v tradičním lyžařském středisku Ramzová v Jeseníkách. Místo je kromě auta pohodlně dosažitelné i vlakem, z Brna jede přímé spojení (cca 3,5 hodiny, od vlaku pak asi 10 minut pěšky). Jezdí zde také pravidelné autobusové linky (z Prahy, Brna či Olomouce) a autobusová zastávka se nachází cca 100 m za vlakovou. Dostupnost autem - z Prahy 3,5 hodiny, z Brna a Ostravy 2 hodiny, z Olomouce 1 hodina.
Vybavení a služby
Moderně zařízený apartmán o velikosti 1+kk a rozloze 35m2 se čtyřmi lůžky, páté lůžko jako přistýlka, vlastním komfortním sociálním zařízením (fén) a kuchyňskou linkou - varná deska, chladnička s mrazícím boxem, mikrovlná trouba, varná konvice. Samozřejmostí je TV, DVD, připojení k internetu. V ceně je zahrnuto také ložní povlečení, ručníky a utěrky. K apartmánu patří vlastní uzamykatelná sklepní kóje, kterou můžete využít na uskladnění lyží, jízdních kol či jiného sportovního vybavení a parkovací místo před objektem. V přilehlé budově si můžete zahrát stolní tenis, stolní fotbal, využít saunu, masáže (na objednávku) a v blízkosti apartmánu se nachází několik restaurací.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V bezprostřední blízkosti apartmánů se nacházejí dva vleky o délce cca 500 m vybavené i pro noční lyžování. Ramzová je významným střediskem zaměřeným na sportovně - rekreační aktivity. V oblasti jsou jedinečné podmínky pro sjezdové i běžecké lyžovaní. Sedačková lanová dráha na Ramzové se skládá ze dvou úseků z Ramzové na Čerňavu a z Čerňavy na Šerák. Lyžaři a snowboardisté mohou sjíždět ve Ski areálu Bonera na Ramzové přes 8 km pravidelně upravovaných sjezdovek, které jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé lyžaře. V pohodlném dosahu z objektu cca 500 m je i oblíbené středisko Petříkov nabízející 4 kvalitní sjezdovky. Pro běžkaře se zde nachází upravované stopy, velmi známé jsou trasy v okolí Paprsku, který je od apartmánu vzdálen asi 7 km. V létě je Ramzová a její okolí ideálním místem pro horskou turistiku a cykloturistiku. V blízkém okolí se nachází město Jeseník se známými lázněmi a Lipová Lázeň.
TOPlist